Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a hibás, amiért...

Én vagyok a hibás, amiért megjegyzést tettem erre?

Figyelt kérdés

A férjemnek a hétvégén volt a születésnapja. Mivel az édesanyja is nagy főzős, megbeszéltük, hogy felosztjuk a szerepeket: ő készíti a süteményt, én pedig a többit. előételt, levest, másodikat.

Vasárnap reggel megjelent nálunk a férjem édesanyja, és hozott magával mindent. Nem csak a tortát, hanem a többi ételt is, és azt mondta, hogy hagyjam abba amit főzök épp, ő már elkészített mindent, és szó szerint kitessékelt a konyhából.

Apósom szerint nem tetszett neki a menü, amit terveztem, ezért magánakciózott.

Végül is az ő ételeit tálaltam fel, de utána négyszemközt mondtam neki, hogy: Mama, nem ez volt megbeszélve, én is készültem, szerettem volna meglepni a férjemet.

Ő meg erre, hogy az ő fia, jobban tudja, mit szeret, és joga van hozzá, hogy ha megszülte, akkor főzzön neki a születésnapján...

Nem tudtam mit mondani. Azóta sértődés van, ma felhívta a férjemet, és állandóan csípős megjegyzéseket tett, hogy majd ha húsvétkor megyünk, akkor talán azt se fogom megengedni, hogy készüljön a családnak? Ilyesmik... Mit tegyek? Pénteken délután vinnénk át az unokáját, de egyszerűen nincs hangulatom átmenni. Férjem szerint túlreagálom. Szerintetek? 32/N



2016. febr. 24. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem reagálod túl. Bár én nem hagytam volna abba a főzést, nem engedtem volna, hogy kitegyen a saját konyhámból és nem tálaltam volna fel azt amit hozott.

Tartani szoktam magam a megbeszélt dolgokhoz.

2016. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem reagálod túl, szerintem nem sokan vannak, akik ezt ilyen higgadtan viselték volna. Végül is semmit se csináltál, csak elmondtad neki, hogy nem ez volt megbeszélve.

Inkább ő reagálta túl. Ezzel az én szültem, stb. szöveggel.

2016. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Énsem hagytam volna,hogy kitegyen a saját konyhámból.H legközelebb találkoztok,és megint valamit fel akar osztani légy határozott és mond neki csak azt csinálja meg amit megbeszéltetek,különben viheti is vissza mert nem fogod a család elé tenni.Bátran és határozottan
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem felesleges volt ezen így megsértődni. Nyilván nem romlott meg azonnal a kaja, amit főztél, tulajdonképpen szereztél a férjednek egy jó napot pluszban. Túlzásnak tartom, hogy emiatt képes voltál beszólni a mamának, a gyerekmegvonást meg egyenesen gonoszságnak. Most így bosszulkodsz?
2016. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Anyósod nem normális, de a férjed sincs teljesen rendben.
2016. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Ezt anyósom is megcsinálta,csak nem szülinapkor.

Én nem hagytam magam,beraktam a kajáját a hűtőbe,és tálaltam a saját főztöm. Amikor mentek haza,vihette a főztjét.

Ha megbeszéltünk valamit,tartsa magát ahhoz. Szerencsére férjem egyetért.

2016. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is neked van igazad, anyósod az, aki túlreagálta a dolgot. A férjed meg fura, hogy még téged "hibáztat", nem látja tisztán a dolgot.
2016. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem te vagy a hibás. Anyósod kifejezetten pofátlan

Engem ki nem rakott volna a saját konyhámból.

Mindkét ételsort feltálaltam volna, lehet válogatni vagy mindenből enni egy kicsit.

2016. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
De menjetek el olyan étterembe pl. Rosenstein ahol többféle kaja van, minek főzni? akkro mindenkinek megfelel.
2016. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Velem is megcsinálták ezt egyszer. Soha többet nem merték... Azt hogy engem akárki is kitegyen a konyhámból, nonszensz, ahogy az is hogy más kajája kerüljön az asztalomra ha főzök.
2016. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!