Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomat nem bírom elviselni!...

Anyósomat nem bírom elviselni! Két tűz között, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnál lakunk, ő és anyósom, kb. fél éve költöztem ide, nem azért mert nem lenne hova mennem, csak így megspóroljuk a felesleges utazgatást. De mostanába már kezd tele lenni a hócipő anyósommal. 1) Tele van hitellel, ami nagyon sok pénzt elvisz. Ha nincs pénz hónap végén, akkor nem szól hozzánk, mert ő ideges. 2) Ha neki állok főzni, akkor egyfolytában a nyakamra jár, hogy mit csinálok, és látom, hogy bosszanjta őt ha bent vagyok a konyhába 3)Mikor már odáig fajul a helyzet, hogy tényleg nincs egy forintunk se hónap végén, kérek kölcsön, és adok neki, hogy tudjon főzni, akkor még faggatózik, hogy honnan van pénzem 4) Anyukám befizetett magával, egy szlovákiai utazásra, amire anyósnak az volt a megjegyzés; hát ő ehhez van hozzászokva, akkor menjen.

5)Mikor mondjuk, hogy elszeretnénk költözni, akkor jön a lelki zsarolás

Egyszerűen már elegem van az állandó megjegyzéseiből, ha meg mondom a páromnak, lehurrog, hogy nekem már minden bajom van az anyjával. Igazából egy írtó cuki kedves nő, de néha már nem bírom elviselni. Tanácstalan vagyok, mi lenne a legjobb megoldás?



2016. febr. 28. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Rövid válasz: rossz ötlet volt odaköltözni.
2016. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Mit tegyél? Költözzetek el, és éljetek felnőttek módjára,ne anyuci nyakán.Komolyan megéri neked spórolni az utazáson,úgy hogy az ideigeid rámennek? Az ilyen embereket sosem bírom megérteni, aki eleve nem jön ki az anyósával de csakazértis a nyakára költözik, hogy minden piti forinton spóroljon. Meg is érdemled, ha ennyire hülye vagy...
2016. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát nekem egészen más fogalmaim vannak az "irtó cuki, kedves nő"-ről, de ez én vagyok.


Egyébként kíváncsi lennék, mikor fogják végre az emberek felfogni, hogy nincs olyan anyagi vagy bármilyen előny, ami miatt megéri anyós nyakára költözni -- azt pedig végképp nem fogom megérteni soha, hogy mit esznek a nők az ilyen töketlen anyucipicifia kisfiúkon, akik a férfi nem megcsúfolásai.

2016. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A pároddal van a gond, nem áll ki melletted.
2016. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz helyzet, párod nem akar megválni az anyjától, anyuka meg rosszul érezi magát, mert: fiatal vagy, szép, és "inzultálod" a fiát.

Érthető, hogy sok ok szól az összeköltözés mellett, ez talán úgy lenne legharmonikusabban elképzelhető, hogy egy külön házrészben lakik az anyuka.

Ha meg olyan palit kerestél volna, akinek nem volt ilyen anyás gyerekkora, az meg teljesen más jellemű lett volna.

Ezek a helyzetek úgy oldódnak meg, hogy vagy meghal anyuka, vagy elköltöztök, vagy marad a mindennapos dühöngés. Egy életetek van, most kell dönteni.

2016. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor idekőltöztem, akkor még nem tudtam, hogy ilyen anyósom.Nem tudtam a hitelekről, ez mind fokozatosan derűlt ki.
2016. febr. 28. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Olyan messze költözni, hogy félnapi útba telljen titeket meglátigatnia.
2016. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj örök harc lesz közöttetek, mivel a párod téged hurrog le, és nem békét teremt közöttetek.

Az ilyen kapcsolatnak semmi értelme.Te leszel mindig a hibás bármennyire is alkalmazkodsz.

2016. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Finoman kihátrálni ebből az együttélésből. Ha a párod követ, még akkor sem biztos, hogy hosszú lesz a kapcsolat, de legalább nem voltál lúzer.
2016. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

se anyós se a hitelek nem fognak eltüni ez egyre rosszabb lesz, költöz haza ennek nincs értelme

nyakam rá hogy te se dolgozol egy csoró nyakán te se tudsz sokáig élösködni

2016. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!