Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Leírom a kis történetet aztán véleményekre lennék kíváncsi!

Anyósom megkérte a páromat hogy hívjon fel egy illetőt mert hogy ismeri a párom és rendezzen az öccsének munkát.Meg is tette a párom felhívta xy és sikeresen már utána az öccse munkába is állhatott amit a páromnak köszönhet.Na mármost nekünk van egy fiúnk és mi anyukámék lakunk mert még nem tudtunk külön költözni bizonyos okok miatt.Én mint Gyesen lévő anyuka mondtam a páromnak ez mostanában volt hogy hívja már fel nekem is XY hogy hátha tudna nekem is munkahelyet csinálni és akkor hamarabb külön tudnánk költözni.Erre a párom válasza az volt hogy Én is felhívhatom és beszélhetek vele attól függetlenül hogy nem ismerem.Na már most elég nehéz természet vagyok nem tagadom felháborodtam,hogy mi az hogy nekem nem de az öccse miatt felhívja én meg írtam neki hogy "oké nekem nem kell segíteni hogy legyen munkahelyem de amikor anyukád meg az öcséd szól ugrassz mint a csicska"Ezt a közösségi oldalon privát üzenetben küldtem el neki.Tudniillik anyós a párom e-mail címe alapján tud a bizonyos play áruháza belépni.Na azt akarom kihozni ebből,hogy anyósom ezt az üzenetet amit én privát üzenetben írtam valamiféle módon megtalálta.Na gondolhatjátok voltam minden majdnemhogy leordibálta a fejemet hogy mit képzelek magamról meg hogy a fia jobbat érdemel nálam stb-stb.Jah azt elfelejtettem írni,hogy az üzenet után párom bocsánatot kért,hogy nem azért nem akarta felhívni XY mert nem akarja hogy külön menjünk csak azt szeretné ha én itthon lennék a fiúnkkal (2 éves) és nevelném Ő pedig mint családapa keresné a pénzt.Na szerintetek jogosan csinálta anyós amit csinált vagy nekem nem kellett volna olyat írni?Köszönöm ha elolvastátok!


2016. márc. 17. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
a párod is hülye, mert férfi szerepet akar játszani, szóval nem árt letörni a szarvát.Igazad volt abban, hogy neked is kérhetne munkát,de ha már nagy férfi akar lenni akkor tegyen is akképp és mondja meg őszintén már elsőre, hogy nem szeretné ha dolgozz(persze ettől még nincs igaza). Anyósodnak sincs igaza hisz egy privát levélbe nézett bele, amihez semmi köze. Akkor lenne joga felháborodni ha nyilvánosan aláztad volna a párod. Még most küldd el anyóst a francba, hátha kitagad:D
2016. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

- Más levelezésében talált az üzenetre, tehát kurkászott a párod fb fiókjában - gondolom nem először és nem is utoljára tette meg.

- Semmi köze nincs hozzá.

- Nem is mondtál anyósodra vagy párod öccsére semmit (se jót, se rosszat).


A helyedben most írnék egy újabb privát üzenetet a párodnak, valami olyasmi tartalommal, hogy kedves mama, ne tessék más privát levelezésébe belenézni.

A puffogását pedig engedd el a füled mellett.

Pároddal üljetek le és beszéljétek át a jövőtöket, láthatóan nem nagyon szoktatok a terveitekről beszélni.

2016. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Fantasztikus családba sikerült gyereket szülnöd, nem mondom.

Anyósod csak kárál, mert nem tetszik neki, hogy az édibédi fiacskáját valaki bírálni meri. Pedig ha lenne egy marék esze, tudhatná, hogy házastársak, akik együtt élnek és jól ismerik egymást a hibáikkal együtt, bizony szokták néha kritizálni egymást.

A párod meg... nem tudom, hogy szokás máshol, de minimum a gyerekvállalás előtt vagy ha nem tervezett a baba, akkor az után, hogy kiderül a terhesség ténye, a párok általában megbeszélik, hogy képzelik el a közös élet gyakorlatiasabb oldalait. Például hogy ki maradjon otthon a gyerekkel és mennyi ideig, mikor álljon vissza a munkába, stb.

2016. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Termèszetesen elsö dolgunk a jelszavak megvàltoztatása volt.Amúgy megszoktuk beszèlni a dolgokat
2016. márc. 17. 12:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Termèszetesen elsö dolgunk a jelszavak megvàltoztatása volt.Amúgy mindent megszoktunk beszèlni álltalában.
2016. márc. 17. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad volt. Ha a párod tényleg törődik veled, intézzen neked munkahelyet, ne a saját egóját fényezze azzal, hogy ő az egyedüli kereső (de utálom az ilyet, akinek az kell az önbizalmához, hogy a nője kiszolgáltatott helyzetben legyen...)


Anyós meg csináljon privát mailcímet és ne pofázzon az életetekbe.

2016. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem, a párod azért megbeszélte az anyjával, hogy ne turkáljon a személyes levelezésében, és előbb vele beszélje meg, mielőtt mindenfélének lehord téged... ja és azt, hogy neked volt igazad abban a vitában.
2016. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Csak egyet nem értek, felnőtt családanyaként, ha egy ilyen választ kapsz a férjedtől, hogy te is felhívhatod..., mi a gyíkért nem ott kérdezed meg tőle, szóban, azonnal, hogy miért is mondja. Helyette mag írásba adod, hogy csicska...

Gratulálok!

2016. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért nem szóban kérdeztem meg mert reggeltől estig dolgozik és csak így van lehetőségünk nap közbe beszélgetni,mert csak hétvége a szabad ideje.Amúgy nem fogok magyarázkodni biztos vagyok benne hogy nem mi vagyunk az egyetlenlenek akik így tudják megoldani a nap közbeni kommunikációt.
2016. márc. 18. 11:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Elfelejtetted a történeted elejét:"mondtam a páromnak ez mostanában volt hogy hívja már fel nekem is XY hogy hátha tudna nekem is munkahelyet csinálni é"

Bocs, hogy elhittem.

2016. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!