Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Önző feleség vagyok?

Önző feleség vagyok?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint kihasználóm a fiát (sógornőm mondta el). Van egy majd egy éves lányunk akire heti kb 3 délután az édesapja "vigyázz".

Ugy gondoltam kihasználóm ezt a 3 evet es képzem magam, hogy ha majd visszamegyek dolgozni lehetőségem legyen egy jobb pozícióra.

Heti egy délután jogázni is járok. Szerintem ezek nem olyan dolgok amik miatt rossz anya/feleség lennék.

Anyósomnak az a problémája, hogy munka után a fejem "siet" haza. Családi vállakozás. Igazából nem az a gond, hogy a szülei vágynak a társaságara csupán az zavarja őket, hogy haza siet es nem máshova.

A férjem is eljár néha focizni, úszni de ő ritkábban, inkább szeret otthon lenni.


2016. márc. 24. 16:13
1 2 3
 1/24 acelsziv ***** válasza:
97%
Nem vagy. Te sem lazsálsz otthon a gyerek mellett, neked is jár a kikapcsolódás. A férjed tegye helyre anyósékat.
2016. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

anyósod idióta. komolyan ennyire hasra kell esni, hogy a férjed is vigyáz rá?

az a gyerek a ti kettőtök közös gyereke, egyértelmű,hogy nem csak a te felelősséged vigyázni rá, hanem a férjedé is. nyilván mivel dolgozik és te vagy otthon vele, a te feladatod picit nagyobb.de teljesen jó ötlet, hogy tovább képezed magad, én is hasonlóan tervezem majd.

a heti egy jóga is szerintem teljesen oké. kell egy kis kikapcsolódás.

2016. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Ne törődj vele. Sogorno meg jobban tette volna, ha hallgat.
2016. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem jon ki jól a szüleivel és nekem szokot panaszkodni, én meg persze próbálom jobb belátásra bírni, hogy azert megis a szüleid es nem minden fekete vagy feher ....

Ezt most o valamiert ugy érezte hogy védeni próbálom őket, es elmondta ezt a dolgot...

2016. márc. 24. 16:29
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy önző.

A gyereknek nem csak anyja, hanem apja is van.

2016. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy az!

Ez (lenne) a normális. Anyósod (az enyém se) fogja fel, én állandóan kapom az ívet, mi az hogy elmegyek, pedig csak heti 1x, mi az hogy a fia mosogat, mi az hog porszívózik...

Mi már csak mosolygunk rajta. Hiába magyaráztuk neki ketten ezerszer, hogy nekünk így jó, nem én vagyok a szolga, stb. hiába.

2016. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

De a gyerek az apjáé is... A gyereknek is jó az ilyen idő, hacsak nem szörnyű az apa...

Ha a férjed nem panaszkodik, mert nincs rá oka, nem tudom, miért kéne az anyósnak belekötnie...

Szerintem példásan csinálod. Jóga, képzés... Még ha csak passzívan vagy aktívan pihennél, akkor is helyeselném, hogy biztosítod, hogy frissebb, boldogabb anya, feleség, ember legyél.

2016. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
nem vagy az, ha a férjed is ugyan úgy eljárhat akármikor, ha kedve van, és ha úgy adódik, te is besegítesz neki a családi vállalkozásba. Hisz gondolom az írásodból, hogy munkamegosztásban működtök. Ő besegít neked te meg neki.
2016. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
8-as: azért ne hasonlítsuk már a KÖZÖS gyerekkel való 7/24-es melót egy munkahelyhez, ahol a munkaidő lejárta után az ember szépen hazaballag oszt' cső... a férj nem nagyvonalúan, jófej módon "besegít" a feleségnek, hanem néhanapján részt vesz a SAJÁT GYEREKE nevelésében.
2016. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán anyós irigy, hogy náluk nem így működtek (működnek) a dolgok?
2016. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!