Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Neked is ilyen hülye anyósod van?

Neked is ilyen hülye anyósod van?

Figyelt kérdés
Az anyósom nagyon buta.. 60 éves! 3 gyereket nevelt fel dehogy hogyan sikerült őket épségben felnevelni ezt nem is értem, talán szerencséjük volt (szoktam is mondani a férjemnek). Van egy 2 éves kislányunk, és már baba korában elkezdte a hülyeségeit, pl etetésnél már nyomatta volna neki 2 hónapos korában a tortát, pörköltet vagy pl. Felültette a magas asztalra és otthagyta (akkor tanult meg ülni, azonnal szaladtam a gyerekhez) az udvaron akarta kakiltatni egy újságpapírra hogy hamarabb szobatiszta legyen (mintha macska lenne) ha rossz idő van meg fogja kabát sapka nélkül és kiviszi az udvarra, húst akart vele etetni mikor még alig volt foga! Sőt ő maga is ha kint van az udvaron akkor legugol és oda p.sál szebben nem is tudom leírni (nem is érdekli hogy szomszédok látják, sőt az udvaron fürdik nyáron) 6 éves kisfiúval simán kiakarta engedni a kislányt az udvarra úgy hogy az udvar tele van szúrós vasakkal szerszámokkal, lovakkal. (Erre azt mondja hogy ó mi baja lesz neki az ő gyerekei is így nőttek fel) A férjemmel egyértelmű hogy csak nagyon ritkán bizzuk rá a kislányt, de akkor sík ideg vok és ahogy tudok sietek is vissza érte! Idegbajt kapok a hülye tanácsaitól... Ti rámernétek bízni a gyereket? Én reagálom túl?

#anyós #gyereket nem bízok rá
2016. ápr. 15. 01:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván nem a te neveltetesi stilusodhoz igazodik. En leulnek vele beszelgetni, hogy ez nem megfelelő, a gyermeknek többet árt mint használ, és ha nem hajlandó együtt működni, akkor le lesz csökkentve a gyermek látogatás, és ne is almodjon vigyázni ra...


A te gyermeked, minden jogod meg van ahhoz, hogy a saját belátásod szerint neveld. Ha ezt nem tarja tiszteletben, akkor fel is út, le is út. ..

2016. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
első gyerek, mi?
2016. ápr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért bízzátok rá akár öt percre is a gyereket. Ha valóban ilyen, és ti ezt pontosan tudjátok, épp olyan felelőtlenek vagytok, mint ő.
2016. ápr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Nos, ő azon a szinten gondolkodik, ami akkor volt normális, amikor ő nevelt gyereket. Akkoriban nem vártak fel évet a hozzataplalassal és a gyerekeket is kevesebb félelemmel nevelték.

Le kell ülni vele és elmondani, hogy a világ valtozott

2016. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Kizárt, hogy az ő idejében az lett volna a trendi, hogy veszélyeztetik a gyerek testi épségét.

Hiába voltak lazábbak a nevelési elvek, ha 40 évvel ezelőtt esik le egy baba az asztalról, vagy beleáll a fejébe a kapa, ugyanúgy meghalt volna.

A mama egyszerű, mint a pont, ezért ne bízd rá a gyereked. Soha!

2016. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nekem okos, aranyos, jóindulatú anyósom van!

Similis simili gaudet!

2016. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Anyósommal nincs ilyen probléma, mindig kérdez. Viszont az én anyám az már más tészta, mert nem kérdez és hiába szólok rá ha utána fél pillanatra hátat fordítok.
2016. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Az anyósom nekem is hülye. De azt nem értem miért bizzátok rá a gyereket. Ez a hozzáállás régebben sem volt normális, más volt a hozzátáplálás, de a többi ugyanaz volt. A ti felelőtlenségetek, ha egyedül hagyjátok az anyóssal és ha történik valami szerintem ti is büntethetőek vagytok, mivel tudjátok, hogy milyen.
2016. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem reagálod túl szerintem, én biztosan 5 percre sem bíznám rá a gyereket. Lehet, hogy régen az ő gyerekeinek nem lett baja, hogy a lovak, disznók, kapa körül futkoztak, de ezek szerint ez csak a szerencsén múlt. Pont olvastam egy cikket a napokban, hogy anno 40-50 évvel ezelőtt, milyen értelmetlen halált haltak az akkori 3-5-10 éves gyerekek. Pl fejbe rúgta a ló, leesett a szekérről, belefulladt a kútba/kerti tóba..olvasni is borzalmas volt, és ez mind az ilyen fajta hozzáállásból eredt mint ami anyósodnak is van. Nagyon félteném a gyerekem, na meg ez a fajta igénytelenség, hogy össze-vissza pisil mindenhova mint az állatokat...hát már ez kizáró ok lenne, hogy leredukáljam vele a kapcsolatom.
2016. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Az en anyam meg a szeltol is vedett. Minden szempontbol. Anyossal leulnek megmondanam hogy jo ha kiviszi de nem a kapak koze kabat vagy legalabb 1 melegebn felso nelkul! Ha nem tartja be a szabalyokat nem vinnem hozza,max akkor ha ott tudok lenni en is.
2016. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!