Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Téged szeret az apósod, anyósod?

Téged szeret az apósod, anyósod?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 16:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%
peeerrssszzzzeeeee... imádnak :P
2015. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Apósom nincs. Anyosomrol azt gondolom, hogy szeretne, ha nem együtt élnénk. Így betolakodonak tart és ezt érezteti is rendesen
2015. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Kedvesek velem, párom is azt mondja, hogy szeretnek, de simán el tudom képzelni, hogy más az igazság...:S
2015. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Elfogadnak, de ha rajtuk múlna, nem én lennék a menyük. De ez igaz a másik menyükre is.
2015. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Nekem igazából csak anyósom van, mert apósommal már a férjem sem tartja a kapcsolatot szinte. Igen, anyósom szeret engem, az elejétől fogva úgy állt hozzám, mintha én is a gyereke lennék.
2015. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 acelsziv ***** válasza:
84%
Engem gyűlölnek. Én vagyok a patás szárnyas Ördög aki elvitte az addig cselédként tartott lányukat...
2015. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Engem szeret az anyós. Szeretne a piszkos, aljas kis terveibe is bevonni,de nem hagyom magam. Kedves vagyok, meg minden, de nem segítem a sz*rkavarásban. Szerintem az az oka, hogy a fiatalkori önmagát látja bennem. Fiatalon ősem volt gonosz. Apóssal egyszer találkoztam.
2015. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2015. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Szerintem igen, de nem vagyok 100%-ig biztos benne. Még sohasem volt velük vitám (igaz 100 km-re lakunk egymástól, de gyakran találkozunk így is), mindig kedvesek velem, nekem ők ugyanolyanok mint a saját szüleim, ha hozzájuk megyek, én ugyanúgy otthon vagyok, mint a saját szüleimnél, sőt apósommal jobb a kapcsolatom, mint édesapámmal (mert az én apám alkoholista, így vele sokszor elég sok a konfliktusom), apósom meg józan életű, vele többet tudok beszélgetni értelmes dolgokról is. Szóval szerintem szeretnek, de azért nem mondom 100%-ra, mert ugye egy ember fejébe se látunk bele, de azért olyan nagy bajuk biztos nincs velem, sőt valószínűleg semmi. A sógornőmre (férjem nővére) már nem mondom ugyanezt, vele nem olyan jó a kapcsolatom, nem vagyunk rosszban egyáltalán, de nagyon nagyon sok köztünk a korkülönbség (majdnem 20 év) és évente kb 2x találkozunk, mert 3000 km-re laknak, szóval vele inkább olyan semmilyen a kapcsolatom, amúgy szoktunk beszélni facebookon meg ők is jönnek évente 1x haza, meg mi is megyünk most hozzájuk pl, de szerintem ő annyira nem kedvel, csak elfogad, mert az öccsét szereti, és ezért rendes velem.
2015. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen, bár szerintem nem érdemlem meg...

Nagyon jó fej a párom (lehetnénk házasok is, ez csak egy kis társadalmi flanc nekem, totál hosszútávú és stabil a kapcsolatunk) édesanyja, kicsit anyám helyett anyám :)

2015. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!