Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós ide akar költözni segítség?

Anyós ide akar költözni segítség?

Figyelt kérdés
A párom 11 volt amikor az a szülei meghaltak így a nagyija nevelte. Kezdetben ott laktunk nála pár hónapot (rezsibe+kajába bőven adtunk) De nagyon nem alkalmazkodott és folyton vitáztunk (hatalmas balhék voltak), majd sikerült vennünk egy házat és a gyerekünkel éldegélünk nyugodt légkörben így a nagyival sem volt konfliktus.. A nagyinak van egy lánya de más faluban és ott nem igazán szeret lenni pár napnál tovább (pedig ott el is van kényeztetve). Na most hogy meghalt a testvére pár hónapja, folyton egyedül érzi magát (minden 2. nap ott vagyunk nála 1-2 órát) Elhatározta hogy ő már nem akar élni mert egyedül van, nincs senkije.. (Ez rizsa szöveg) Aztán mondta hogy a mi lesz vele ha lerobban ő a lányához nem akar költözni mert velünk van megszokva, meg hogy mi biztosan befogadnánk-e ugye ha úgy van?! Egyre többször mondja és érezteti hogy költözni akar. Van még pár rokon de mindenkit csak szid a szemükbe meg nyalizik :/ Én nem szeretném ezt, megint viták sorozata, nuku magánélet, beleszól mindenbe, ráadásul nekem kéne pelenkázni,fürdetni, etetni, dolgozni, gyereket nevelni és tűrni a hülyeségeit :( A párom erre azt mondta hogy ha az én szüleim lesznek így akkor ő sem fogja megengedni hogy ideköltözzenek, na most sztem ez más dolog mivel a szüleim alkalmazkodóak, lazák, és nem 2 generáció van közöttünk hanem csak 1.. Tudom úgy jön le hogy a mamáját sz.rjuk le de a szüleim jöhetnek majd ha úgy van, de nem! Laktunk mindkettőnél, a szüleim nem gusztustalanok mint ez a nő... Inkább nem írom le miket művelt, mert gyomorforgató...

2016. ápr. 15. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Anyóst befogadni öngyilkosság. Akkor garantáltan vége lesz a házasságotoknak. Semmiképpen se menj bele, akármennyire is sír, keress más megoldást.
2016. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A szívem és az eszem is azt mondja hogy ne engedjem! Végre megvan a családias nyugodt környezetünk, olyan boldogok vagyunk így, tervezzük majd a második babát is. :( nem bírjuk idegekkel a párom nem fogja neki lefektetni a szabályokat mert ilyen téren nyuszi (én se vagyok kiabálós vezér típus, de ki tudok fakadni) szóval tényleg öngyilkosság lenne, életkedvem is elmenne egy életre :D Inkább mennyen a lányához, úgy is az a tökéletes szerinte... Otthonba senki nem engedné, (ő saját maga sem akar odamenni) sőt örök harag lenne ha neki oda kellene bemennie és ÉN LENNÉK a hibás! Párom helyett nekem kellene vállalni mert én vagyok a nő... Most így átgondolva mindenféleképpen én leszek sz@rban, vagy elvállalom de itt megyen tönkre..
2016. ápr. 15. 18:19
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Mondd meg a párodnak, hogy beszéltél egy csomó ismerősöddel, akik laktak együtt anyóssal és mind azt mondta, hogy pár hét után vége lett a családi békének. Légy határozott. Mondd meg a férjednek kerek perec, hogy válasszon, vagy te, vagy az anyja, de te nem vagy hajlandó együtt lakni senkivel sem, mert annak csak a hülye nem látja a következményét és ha odaköltözik te beadod a válópert. Ne engedj, mert tényleg vége lesz az idillnek.
2016. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, ha a párod se akarja, akkor minek b*ogat, hogy te nem akarod, meg akkor a te anyukád se mehet majd... ???
2016. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

"Párom helyett nekem kellene vállalni mert én vagyok a nő... "

Hu de klassz parod van. O bevallalta :) Neked :)

Kulonben nem ertem. Mar most kell pelenkazni? Hiszen most egyedul lakik?! Ha lerobban tenyleg, akkor majd raer a parod megbeszelni a nagymama lanyaval, hogy hogy smint.

2016. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mert ő nem tud nemet mondani neki, és sajnálja is.. Ezért úgy tartja fernek hogy akkor se az ő mamája se az én szüleim! De én úgy gondolom a szüleim nem ilyen barbárok, szóval megpróbálnám őket magunkhoz venni (remélem sokáig nem lesz ilyen gond) ha nem menne akkor megoldanám másképp. Mi pont ezt beszéltük a párommal hogy ha megöregszünk és gondozni kell akkor bemegyünk az idősek otthonába vagy idősek klubbjába nem hinném hogy olyan nagyon rossz hely lenne főleg ha sűrűn látogatnak a gyerekeim! Jobb mint gyerekem nyakán, gyerekem életét megviselni és egésznap azt mondogatni hogy mikor halok már meg... Mert hogy folyton rossz napja van a mamájának és mindenkinek azt hajtogatja hogy hogyan kéne meghaljon, nincs értelme élni, miért nem "döglik" már meg, mindenki hülye csak ő az okos, berzeg az ő idejébe... Sztem egy gyereknek sincs erre szüksége sőt egy felnőttnek sem így mindenkinek ugyanolyan sz@r depis napja lenne...Egyébként nagyon is jól tartja magát, csak ugye hozzánk akar költözni pedig tudja jól hogy mennyit vitáztunk, én csúnyán össze is vesztem vele akkor és 4-5 hónapig nem is mentem hozzá... 10000% káosz lenne és sztem gyerekkel együtt visszaköltöznék anyámhoz (ahogyan régen is) Szóval én mondom ki a kőkemény nemet, persze nem bántóan de ígyis-úgyis én leszek a gané... :/ Ha gonosz vagyok ha nem ezt 20-30 évig 1 ember se bírná ki...
2016. ápr. 15. 23:55
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
Negy eve apolom a mellettunk lako nagymamam aki agybanfekvo 2 eve, tehat pelenkazas stb. Mist vagyok 37 eves. Negy eve nincs eletem, raadasul egyedul nevelem az autista gyerekem, a ferjem meghalt. Egy ejszaka legalabb hatszor athiv telefonon higy rosszul van, de orvost nem akar. Tulajdonkeppen annyi idore tudok a lakastol eltavolodni hogy reggel elviszem ovodaba a gyereket (20 perc) meg beugrok a boltba. Delben ugyanez. A tobbit a ket lakas kozott ingazassal toltom. Felnott emberekkel csak a neten tudok beszelni, vendegeket nem hivhatok, mert 20 percenkent hivogat telefonon es addig nem hagyja abba amig at n megyek. Persze vinnem kell a gyereket is. Szoval ha ilyen sorsot akarsz akkor vagjatok bele. Nem lesz se nemi eletetek se magan se semmi. Nyugodtan mutasd meg a valaszokat a ferjednek.
2016. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha szét akarod teljesen vágni a normális életed, akkor persze, engedd. Én sem a saját anyámmal, se az anyósommal nem laknék együtt a helyedben.

Gondold végig, most lesz egy kis kellemetlenség, vagy egész életedben egy hatalmas? A struccpolitikia sosem kifizetődő.

Beszélj a pároddal, hogy nem ér meg ennyit, mert attól kezdve nem hogy nulla magánéletettek nem lesz és állandóan ugrálhatsz egy idegen ember baromságai miatt, de nonstop össze fogtok veszni a pároddal is.

Ez nem jószándékról meg segítőkészségről szól, hiszen egy jóérzésű szülő eleve nem kérne ilyet, el sem fogadná. Ez erőszakosságról és bunkóságról szól, amire nem lehet kedvességgel válaszolni.

2016. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!