Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék, hogy jobb...

Mit tehetnék, hogy jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés

Párommal édesapámnál lakunk.Párom szeretne innen elköltözni,mert nem tudja apámat elviselni:hazudott apám,nem kedveli,többször mondta nekem dobjam ki.

Ez miatt párom nem kedveli.

Szeretne velem innen elköltözni,mert akkor nem szól bele semmibe(parancsolgat stb...)

Én viszont nem tudom.Lassan 30 éves vagyok-Apám teljesen elvette mindentől a kedvem:depis vagyok,zárkózott,lekövérezett,hasznavehetetlen vagyok ilyeneket mond nekem.

Párom segitene szeretne nekem,mert apám szerinte beteggé tesz engem,és nem normális kapcsolat,ha apámmal öregszek meg egyedül.Eddig le se szart életembe,ez tény.Fura ember is,nem mozdulok ki a szobából,ha itthon van,mert félek mibe köt belém.

Szerintetek?Párom nem szeretné ha választanék közülük.De ha elmennék arra gondolnék mi van vele(magányos ember apám)


2016. ápr. 16. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 30 évesen ilyen lehetetlen viselkedés ellenére azon gondolkodik, hogy a párjával végre nyugodtan, szabadon élhessen, az inkább maradjon otthon, és hisztizzen tovább a keserű sorsa miatt..
2016. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiperszuper,példás kapcsolatod lenne az apáddal,akkor is az lenne a normális,hogy elköltözöl.Ne aggódj,nem kell majd választanod,a párod rövid úton ott fog hagyni.Meg is érdemelnéd.Senkinek nem kellene egy életképtelen,30 éves gyereklány.
2016. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Hajítsd arcon egy hokedlivel. :)
2016. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielobb koltozzetek a paroddal. Megis meddig gondoltal maradni? Irtad apukad maganyos.... Hat ha ott vagytok a nyakan, nem is lesz lehetosege nagyon ismerkedni illetve tarsat talalnia. Gyorsan menjetek el.
2016. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel 30 évesen meg érdemled
2016. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lelépni apucitól minél hamarabb. Az a dolgok terméstetes rendje, hogy a gyerek felnő, és önálló lesz. Elhagyja szüleit és a párjával él. A normális szülők is ezt akarják.
2016. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!