Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anya?...

Miért csinálja ezt anya? Miért veszi ezt természetesnek és nem tesz ellene semmi? Tudok tenni valamit hogy jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés

Nincs munkahelye és ezt teljesen normálisnak gondolja, ahogy azt is hogy kap mástól. Nem hogy keresne valamit, hanem várja a gyerektartást. Ha megkérem, hogy adjon pénzt mert kellene valamire akkor kiakad, hogy nem tud adni mert neki sincs semmi pénze. Pedig kellene ruhákra meg ilyesmire... Ha szóvá merem tenni, hogy talált-e valami munkát mérges lesz és azt mondja hogy ehhez nekem semmi közöm.

Miért ilyen? Mit tehetek?


2015. máj. 31. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

beszélj apukáddal.

persze, a gyerektartás nem csak a gyerek szórakozására/ruhájára van, hanem kajára , rezsi kiegészítésre stb. de úgy gondolom, hogy undorító dolog, hogy anyukád lusta elmenni dolgozni, helyette várja azt a pénzt és ahelyett, hogy venne neked egy ruhát, inkább magára költi, vagy fizeti belőle a telefonszámláját stb.

ez nem asszonytartás, keveri úgy látszik.

beszélj tényleg apukáddal, hogy pontosan milyen ruhát szeretnél és hogy mi a helyzet otthon. ő lehet tud tenni valamit

2015. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az a helyzet, hogy apának nem mondanék ilyeneket :(
2015. máj. 31. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
mennyi idős vagy? mondjuk elmehetnél diákmunkára egyúttal te is..... meg mi azaz egyebekre? gondolom nem szakadt-retkes ruhákba jársz mint a cigányok...vagy igen?
2015. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem anyát, meg ő is engem csak ilyenkor nem értem. De amúgy szeret nagyon nagyon meg figyel rám csak..
2015. máj. 31. 20:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ruhákba járok :D Az alapdolgok kellenének ami máshol természetes. Diákmunkára nem mehetek mert még nem értem el a 16 éves kort.
2015. máj. 31. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

és tapasztalatból, 16-17 évesen elmehetsz málnát szedni napi ötszázért kb.

18 éves kor alatt nem sok babér terem diákmunkából.

szerintem akkor is említsd meg apukádnak, vagy anyukád szüleinek. ezzel nem azt mondom, hogy áruld be, lehet hogy ők segítenének be

2015. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért én szívesen elolvasnám az anyukád helyzet leírását is.
2015. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Adj neki munkát!
2015. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!