Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy jobb...

Mit tehetnék, hogy jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés

A szüleim külön mentek amit nehezen viseltem eleinte, de aztáén rá jöttem, hogy sokkal jobb lesz így, de most kisbékültek, és én egyátalán nem örülök neki, sőt érthetetlen módon még idegesít is, ezen nagyon össze vesztük anyuval, annyira rossz ez az egész helyzet!


Mit kellene tennem?


(Bár már 25 éves vagyok, külön élek a férjemmel, mégis mindig az jut eszembe hogy amikor anyu meg apu nagyon jóba voltak, akkor többnyire csak egymással akartak lenni, és nem voltam olyan kedvesek velem, mint egyébként)



2015. szept. 28. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd meg a szüleidnek, hogy éljék a maguk életét, te pedig arra figyelj, hogy a saját házasságodba ne vidd át a szüleid mintáit, ha annyira zavarnak.
2015. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kissé önző vagy,inkább örülj hogy a szüleid együtt vannak/szeretik egymást
2015. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a te boldogságod,de fontos a szüleid boldogsága is.Ők is a boldogságukat keresik,hogy jól érezzék magukat és lehet,hogy az kellett,hogy szétmenjenek ,hogy rájöjjenek mégsem tudnak egymás nélkül élni. :D
2015. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz a szüleid MAGÁNÉLETÉBE beleszólni, föként, hogy - legalább is elvileg - felnött vagy és nem is élsz velük közös háztartásban?!?!??!?


SEMMI, de SEMMI közöd ahhoz, hogy ök hogy élnek, együtt, külön - ez kizárólag KETTEJÜK dolga!


Anyád helyében - ha elkezdenél beleszólni, hogy akarok-e valakivel együttéli és kivel -, akkor közölném, addig ne is jelentkezz, amíg nem tudsz normális emberként viselkedni, és nem ütöd az orrod olyasmibe, ami nem tartozik rád.

2015. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor elolvastam,először azt hittem egy gyerekről van szó. Ne légy önző,éld a saját életed és örülj mások boldogságának.:)
2015. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

25 éves, házas nő, ne gondolkodjon úgy, mint egy 5 éves.

Basszus, ne légy már féltékeny szüleid boldogságára!

2015. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!