Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek kinek higyjek?

Szerintetek kinek higyjek?

Figyelt kérdés
Ma megállított az utcán az anyósjelöltem egyik munkatársa,hogy állítólag elmondott mindennek. De egyszerűen nem tudom elhinni. Mindig normális volt velem,munkatársai is mondták,hogy dicsér, meg ha egy hétvégén nem mentem el mindig kérdezte,hogy miért nem mentem. Nem tudom elképzelni,hogy ilyen lenne.Párom szerint se mondott ilyet az anyukája, de akkor meg mi oka lett volna hazudni annak a nőnek?
2016. ápr. 19. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetőség van:

1. vagy álszent és lehetséges

2. vagy összetévesztettek valakivel

3. vagy csak hazudik a nő.


Ezzel sokat nem segítettem ugyan, de az apósom is ugyanilyen. Előttem a szépet aztán hátam mögött minden mást.

2016. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ovatosan ezzel a munkatarssal, nem tudod, ot mi motivalta. Elkepzelheto, h szimplan csak haragszik anyosjeloltedre es igy akart borsot torni az orra ala. De az is lehet, h igaz, ugyhogy kicsit ovatosabban anyossal is...
2016. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Néha jó panaszkodni. Biztos van szegénynek valami baja. Keresd fel egy kis sütivel! ^_^ Ezután eldöntheted, hogy egy büdös paraszt-e vagy csak ingadozó a "hűsége". Ha megsért nyíltan, egyel kevesebb gond a jövőben. Vannak akiktől jó távolságot tartani. A köszönőviszonra lépés néha lelki békét hoz! :-)
2016. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem megoldódik ez a helyzet.
2016. ápr. 20. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!