Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim értelmetlen dolgokba...

A szüleim értelmetlen dolgokban hisznek és elvárják, hogy én is higyjek bennük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A vonzás törvénye, vallási dolgok, homeopátia, stb... Egyszerűen meggyőzhetetlenek, de ami rosszabb nem hagyják, hogy pl rendes gyógyszert szedjek és társai. (szerencsére nem vagyok sokszor beteg és kibírom, csak zavaró) Persze azt is mondják, hogy minden összeesküvés. Nem is értem, hogy moshatták így át az agyukat. Na de, 15 évesen mit tehetnék? Még 3 évig kb azt kell tennem amit mondanak.

2014. aug. 5. 12:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%
-higgyek
2014. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a helyi gyermekvédelemhet sétálj be és meséld el nekik. Az már veszélyeztetés, hogy nem adnak rendes gyógyszert, ha beteg vagy.

Ha szerencséd van, kimegy néhány szociális munkás és elbeszélgetnek a szüleiddel.

2014. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Kiemelted a legfontosabb elemét a kérdésemnek. Mobilról írtam.
2014. aug. 5. 12:28
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
15 évesen már egyedül elmész orvoshoz ha beteg vagy,és beszeded a gyógyszert.Igaz valszeg neked kell kifizetned,ha ilyenek a szüleid,de ha elmondod a dokinak hogy mi a helyzet akkor a legolcsóbb gyógyszereket fogja kiírni,
2014. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
23%
hagyd rájuk ne szólj, majd elég idős leszel akkor elmész otthonról. amugy a gyógyszer mellőzésében én is hiszek (a homeopátiát nem probáltam, nem is tervezem)
2014. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#2 Akkor valószínüleg letagadnák és utána mégjobban megkeserítenék az életem.
2014. aug. 5. 12:31
 7/34 anonim ***** válasza:
34%
nálunk itt (Franciao.) mindig homeopátiás cuccokat irnak fel a dokik, azzal kezdik..ha nem müködik jönnek a gyogyszerek. ameddig nem probálnak meg fénnyel etetni, probáld meg kibirni ezt a maradék 3 évet :D
2014. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Egy tanult ember hogyan írhat fel homeopátiás szert? Basszus, nincs benne semmi hatóanyag.
2014. aug. 5. 12:33
 9/34 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a kérdező és a 2. válaszoló is felfújja kissé ezt a dolgot. Nem hinném, hogy gyermekvédelemhez kellene fordulni, mert a szülő nem hajlandó a gyerekét teletömni gyógyszerrel ha kell, ha nem. Az antibiotikumra sok esetben nincs is szükség, de mindenre felírják. A homeopátiás szerek ugyanúgy használnak kevesebb mellékhatással. Egyes esetekben még orvos is azt javasolja. (persze ez orvosfüggő is) A zöme meg azt írja fel, amit épp a gyógyszerügynök a szájába rág. Az pedig, hogy hisznek a vonzás törvényében, szintén nem hinném ,hogy akkora nagy bűn lenne.
2014. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg azért nem vagy sűrűn beteg, mert sose tömtek teli gyógyszerekkel.
2014. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!