Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szólnátok neki ezért? Nem...

Szólnátok neki ezért? Nem hogy örülne kapott vmit!

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóban anyósommal,nem is beszélek vele csak ha muszáj. Anyák napjára neki is csináltam az 1 éves fiammal kéz és láb lenyomatot. Nem lettek hűdeszépek,elég nehezen tudtam megcsinálni,mert a gyerek szerint ez nem olyan jó móka. De azért sikerült levenni a mintát.


Hétvégén a párom ment a gyerekkel köszönteni és oda adni az ajándékot.


Ma párom bejelentkezve maradt a facebookba,és láttam hogy írta neki hogy " Jó bunkó Andi,nekem adta a legrondább lenyomatot. A saját anyjának nem adott olyan szart!"


Anyukám is kapott,és ő kitette face-re is. Szerintem egyik se sikerült jobbra mint a másik,na mindegy. Eléggé bántva érzem magam,mert hogy utálom mint az állat mint az állat,de mégis veszödtem miatta h az unokájától kapjon vmit,és megint azt hozza le hogy én vagyok a bunkó.


Páromnak nem szóltam hogy láttam mit irt az anyja. Viszont kaptam tőle olyan megjegyzést ma,h szebben is megcsinálhattam volna az anyja ajándékát. Akkor még nem láttam az üzenetet mondjuk,mondtam neki h láttad mindkettőt,te választottad hogy azt viszed el amelyiket elvitted.


2016. máj. 4. 21:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Jövőre ne adj neki semmit, az unokája nem a gyereke, majd felköszönti őt a fia. Tényleg, tőle kapott valamit?
2016. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy szólnék, egyszerűen jövőre nem készítenék neki semmit. Én idén is így tettem, csak a saját édesanyámnak készítettem ajándékot, így anyós azt kapta, amit érdemel. Egy nagy büdös semmit.
2016. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Igen,vitt virágot neki.


Jövőre tényleg nem adok semmit sem neki. Még ebben is csak a rosszat látja,és próbál engem feltüntetni a bunkónak.

2016. máj. 4. 21:39
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Többet nem adnék neki semmit, az biztos. Én nem szólnék, mert ez felesleges vita lenne. Az anyósod úgyis a saját sértettségével van elfoglalva. Az ilyen embernek mondhatsz akármit, az önérzete beszél belőle. De jegyezd meg a történteket magadban és ha legközelebb is kedves akarsz lenni hozzá, akkor jusson ez eszedbe, nehogy megint elkövesd ugyanezt a "hibát".
2016. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk én a párommal is elbeszélgetnék...
2016. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz vele... Hisztériás vén banya...
2016. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Az anyósod egy dolog.. Na de a párod?! Vagy szerinted ez egy teljesen elfogadható megjegyzés volt tőle? Ha az én anyósom írt volna ilyet a páromnak, akkor nem tette volna zsebre amit kap tőle.
2016. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
És a párodra nem akadtál ki, hogy az anyós mellé áll ezzel a megjegyzéssel? Én simán visszakérném. Menjen a francba...
2016. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

Anyósod bunkó, legközelebb ne adj neki semmit, különben is a férjed dolga, az ő anyja.


OFF egyébként sosem értettem az ilyen szülőket, hogy minden ajándék, amit adni tudnak, a gyerekük fényképe, a gyerek által készített biszbasz, a gyerekük kézlenyomata, a gyerekük segge lenyomata... értjük, hogy nektek ez extra különleges, de másnak nem feltétlenül. olyat is olvastam, aki a férjének mindig a gyerek újabb fényképeit adta minden alkalomra, és itt kérdezte GYIK-en, hogy mit adjon a férjének, ha a gyerek már nagyobb és már nem olyan aranyos :D

2016. máj. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, ha van egy alkalom, amire jók az ilyen felesleges porfogók, az pont az anyák napja.
2016. máj. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!