Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezt ti elmondanátok a párotokn...

Ezt ti elmondanátok a párotoknak? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés

A barátomnál voltam tegnap estétől(24évesek vagyunk és 2 éve vagyunk együtt) ma korán reggel őt behívták dolgozni, egyedül maradtam anyukájával pár órára, utána jöttem melózni. Bejött hogy mikor adja oda a pénzt (60.000Ft, 7 éve adja ezt)?! Tegnap volt fizetés, tudja! Elég fennhangon és számonkérően tette.

Mondtam hogy én nem tudom, nem az én dolgom. Mondta hogy jólvan, de adja majd oda és felvázolta, hogy a barátomnak ne mondjam el, de ők azt a pénzt nem teszik el neki ám (az arcomba nevetett és röhögött) ahogy megígérték anno! ;D De neki ezt nem kell tudni. A szülei fejenként 160.000Ft-ot keresnek (kb egy hónapja ismertem őket, amikor anyukája átjött a fizetési papírjával, miközben tudta hogy én pont munkát keresek... na mindegy, plusz havi 70.000Ft egy albérletből jön be nekik, amivel henceg mindenkinek hogy ő nem fizet utána semmit (??) )

Szerintem magán kívül volt, hogy ezt nekem így elmondta, de bármelyiket is, hisz nem érdekel! Teljesen lefagytam. Azt tudom, hogy nem jó a kapcsolatuk, el akar költözni, de nekem csak ősszel lesz biztos a munkám, akkor fogunk tudni költözni. Viszont nem tudom hogy elmondjam-e, nem akarok vita kirobbantó lenni, de ez durva!


2016. márc. 10. 12:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
99%
el
2016. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Biztos hogy elmondanám. Undorító, hogy így lehúzzák a saját gyereküket. Az egy dolog, hogy beszáll a rezsibe, de 20-30ezer forintnál többet kérni szerintem pofátlanság, mi az hogy szinte az egész fizetését elveszik?

Főleg, hogy a gyerek közben abban a hitben van, hogy félreteszik a pénzét. Te jó ég milyen emberek vannak...

2016. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%
Elég zavarosan írtál. 7 éve fizet a párod a szüleinek havonta 70ezret a rezsibe és az ott lakásért? Vagy miről szól a pénz?
2016. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy elmondanám, elvégre a párom, és neki az az érdeke, hogy tudjon róla, ha átverik. Nekem pedig az ő érdekeit kell szem előtt tartanom.
2016. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
Elmondanam. Kozted es a parod kozott van erzelmi bizalmi kapcsolat, nem kozted as az anyja kozt. Akinek egyebkent celja volt ezzel. Pl az, h ennek atasara mielobb koltozzon a fia. Tudja o, h el fogod mondani
2016. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Igen, 7éve, amióta dolgozik azóta adja (ebből két év még szakmai ösztöndíj volt, mert technikum mellett dolgozott, utána a fősulit ő fizette magának). Elvileg azt beszélték meg hogy ez az összeg fedezi az ottlakást és ami fennmarad azt elteszik neki és ha elköltözik akkor odaadják.

A "legjobb" hogy ő alig van otthon (a legkevesebbet, mert heti 5-6 napot 12órában melózik, hétvégén nálam van).

2016. márc. 10. 12:19
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Bárcsak mindenki átolvasná a kérdését, mielőtt elküldi azt... akkor talán nem lenne ilyen szedett-vedett. Na mindegy.


Így ez az egész sztori elég idiótán hangzik (kezdve ott, hogy valami nagyon csökött ember lehet, aki röhögve kiad a másik félnek egy ilyen információt).

Én tutira elmondanám. Nem hagynám, hogy hülyét csináljanak a barátomból. Főleg azért sem, mert ha kiderülne ez a dolog, és az is, hogy te tudtál róla, az gyakorlatilag olyan lenne, mintha a háttérben összejátszottál volna az anyósjelölteddel. Az életben nem tudnék egy ilyen emberre többé páromként tekinteni, azonnal elveszne a bizalmam iránta.

2016. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%
Hmmm, erdekes anyja van...
2016. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Ő 60-at ad és van egy lakásuk a fővárosban, abból jön még nekik havi 70, mert ki van adva!

Tehát ez plusz 130.000Ft a két fizetésen felül.

2016. márc. 10. 12:21
 10/41 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hogy elmondanám, miért is ne? Nem ígértem meg, hogy nem teszem s az erkölcsi kódexem alapján is így egyértelmű...

Nem tudom, az ő helyében mit tennék, de ez csúnya helyzet...

2016. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!