Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki járr már hasonló cipőbe?

Ki járr már hasonló cipőbe?

Figyelt kérdés

Az anyósommal hadilábon állok.

Van két gyerekem nemrég költöztünk és még arra nem vette a fáradtságot kijöjjön. Tőle 10 km lakunk.

Ami még bosszantó hogy a férjem volt feleségével szoktak néha diskurálni.

Nekem van egy stilusom ami elég nyers igy mikor már betelt a poharam kiadtam magamból!

Azelőtt soha egy rossz szót nem szóltam.

Na most ami engem felháborit hogy a férjem csaladja inkább beszél a volt nejjel mint velem. Kávézasok stb...

Mostanában kivan nyalva a poponk mióta elmondtam neki a magamét, de ismét tett hátsó lépést hogy a volt nejjel beszélgetett.

Mondtam a férjemnek ne haragudjon ram de nem akarom látni egy jó darabig az anyját.

Az unokait felhivhatja o lemehet nyugodtan de engem keruljon el.

Mit tanacsolnatok ez ugyben nekem?


2016. máj. 5. 10:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik rokkant nyugdijas.

Meg akkor sem szolna meglatogatna az unokait mikor a vele szemben levo 10 emeletesben vagyunk dedinel aki ugye az en nagyapam.

Kiabrandito ez a szineszkedes szamomra.

A facebookon meg a nyalas omlenges az unokai szereteterol.... Meg hasonlok.

2016. máj. 5. 10:54
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
az én férjem családja is műcsalád és mivel én nem ilyenben nevelkedtem így naaagyon nehezen tudom elfogadni,de be kell látnom nekik ez a normális és ha nem kérnek a társaságomból akkor nem is erőltetem. Átmegyek a kötelező látogatások során,de már nem feccölök bele semmit az ajándékokba és nem tervezek programokat, ők az unokával és annak az anyjával akarnak lenni akkor tessék. Minek erőltessük az együtt levést olyannal aki nem szeret.
2016. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem eroltetem csak bosszant a telefonba meg eloadja magat meg a facebookon osztja a gyerekek kepeit, amivel nem lenne bajom ha neha elobe is latna oket de igy hanyingert kapok.

A sogornom meg azert nez le mert 10 evvel fiatalabb vagyok nala es nem birja elviselni ezert traccsol a volt nejjel mert jol megertik egymast.

Szivem szerint elkuldenem mindet a fenebe de nem teszem a ferjem miatt, mert ot nagyon szeretem!

2016. máj. 5. 11:01
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Anyósnak nem írhatod elő, hogy kivel beszéljen, és kivel ne. Gondolom, oka van annak, hogy rokkant, nektek valszeg könnyebb elvinni hozzá a gyerekeket, mint neki hozzátok szaladgálni. Ha nem vagy kíváncsi rá, akkor ne látogasd és ennyi, azon meg ne csodálkozz, ha egy nyers stílusú ember helyett olyannal beszélget a család, aki ugyanúgy családtag volt, mint te, de normálisan társalog.
2016. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Te milyen jogon osztasz vagy osztanál ki bárkit is? Mi közöd hozzá, hogy a családtagok kivel beszélnek? Miért kellene téged szeretniük? Miért nem ti mentek a nagymamához (anyóshoz)?
2016. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom,miért bosszant,hogy szoktak beszélni a volt feleségével. Ők már elváltak, nem? Szóval volt valami, ami miatt nekik nem ment,és ezt tudják jól, a férjed legalább is tuti tudja. Én is nagyon jóban vagyok az exem anyukájával, szoktam vele beszélgetni, attól függetlenül, hogy már 5 éve nem vagyunk együtt, ráadásul mindkettőnknek új párunk van. Az anyja nekem tanácsokat ad az új kapcsolatom terén,hogy mit próbálják változtatni,hogy jobb legyen,mikor baj van. Ez olyan elképzelhetetlen,hogy nem a volt, lezárt kapcsolat körül forog a világ? Könyörgöm, nem minden rólad szól. Te se vagy amúgy semmi,hogy a papádhoz el tudod vinni a gyerekeidet, a szembe levő házba már nem. Egyébként az anyósodat is értem,én sem mennék még a szomszédig sem,ha tudom,hogy ott nem látnak szívesen. Te sem mész hozzá,ezzel tudatod is, hogy nem szívesen látott vendég. Nézz kicsit magadba is! Attól meg még szeretheti az unokáit,hogy csak akkor látja,mikor a férjed odaviszi. Nyiss felé te, hívd át egy kávéra, sütire,hogy megmutasd az új kérót!
2016. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Először azt írod, hogy nem veszi a fáradságot, hogy meglátogasson, majd azt hogy nem vagy rá kiváncsi...

Ki érti ezt ??

2016. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"Mondtam a férjemnek ne haragudjon ram de nem akarom látni egy jó darabig az anyját. Az unokait felhivhatja o lemehet nyugodtan de engem keruljon el."

Vajon miért szeretik jobban az exet, mint téged? Érthetetlen. Pedig olyan életigenlő, simulékony, barátságos kis nő lehetsz.

2016. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen goromba a stílusod, mégis miért gondolod, hogy bárki szívesen látogatna Téged? Viszont ahhoz nincs közöd, hogy kivel beszél anyósod. Ő talán megtilthat dolgokat neked?
2016. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert kell ironiat hasznalni.

Azt is leirtam azelott nem voltam olyan vele... Mentem hivtam vlabla de megis ilyen lett.

Annyira nem rokkant nyugdijas ha minden hetvegen kitud menni a rokonaihoz szerintem.

Normalisan biztos nehez lett volna valaszolni egy ket embernek....

Az elozmeny pefig az meg benn laktunk es 15 percre lakott se jott egy databig hivtam szoltam kertem semmi.

Szoval egyaltalan nem ertem miert valaszol az aki csak kopkodni tud.

Az en stilusom meg mindig ilyen volt es tudta a ferjem is ilyen stilusu.

Szoval koszonom szepen a semmi valaszokat meg a raformedeyeket.

Egyebkent mar nem egyszer szoltunk jovunk be de mindig volt valahol eppen.

2016. máj. 5. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!