Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetek párja egy...

Hogyan lehetek párja egy tartósan szervi beteg személynek?

Figyelt kérdés

Annyit érzek iránta megfelelne a páromnak persze ha ő is igy szeretné. És azt szeretném ha netán sikerülne találkoznom egy randevú alkalmával, nem szeretném ha azt hinné rólam azért szeretnék magamnak mert a 2 féle pénzbeli Állami támogatása kellene nekem.


Mivel nekem is van 2 féle havi pénzbeli Állami támogatásom ezt emlittem neki E-mailben.


Nem lenne pénzbeli Állami támogatásom akkor sem pályáznék az ő Állami támogatásra. Egészséges jóképű srácokkal azért nem szeretnék magamnak párt, mert tartok attól kihasználnának engem észre vétlenül. Megtudnák az okot nálam és azt 2 féle pénzbeli támogatásomat.



2012. aug. 1. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom miért gondolkodsz pénzben. Eleve a kutyát nem érdekli, hányféle támogatásod van, hacsak nem politikus vagy, egy átlagbér jó eséllyel magasabb mint bármilyen állami támogatás.
2012. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de amikor kb. negyedszerre írtad le, hogy "2 féle pénzbeli Állami támogatásod", akkor már hangosan felröhögtem.


Kit érdekel, hogy hányféle támogatást kapsz? :D


Te vagy az egyetlen, aki ilyesmin pörög.

2012. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
pénzbeli Állami támogatás... pénzbeli Állami támogatás everywhere
2012. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
oké, csak énszerintem nem tud fogalmazni?:) 2féle pénzbeli támogatáásXD
2012. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 menta34 ***** válasza:
69%

ááááááááááááá :) szakadok a röhögéstől..... pedig nincs is

2 féle havi pénzbeli Állami támogatásom :)))

2012. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyuggeee!
2012. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolat azon fog mulni, hogyan erzitek egyutt magatokat, es hogyan sikerulnek a talalkozasaitok. Az pedig, hogy mindketten kaptok tamogatast, csak annyiban erdekes, hogy akkor o is tudhatja, hogy nem akarod kihasznalni, es o sem teged. HIaba nevetnek itt a tobbiek, mert sajnos elhiszem, hogy lehetne ebbol gond. Igy tehat sok sikert kivanok neked, es legyetek boldogok! :-))
2012. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2012. aug. 1. 17:00
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elvisziteni őt anélkül személyesen találkoznék vele vagy legaább E-mail keresztül a fényképét láthatnám.


Attól félek elvesztettem már Július végén. Pedig Augusztus 6-án lenne 1 hónapja annak szóba álltam vele E-mailben. Nagy kudarc élmény lenne számomra mert idén Május közepén az elöző hasonló betegséggel élő srácal ismerkedtem.És Június közepén elvesztettem őt elektronikus levelezésem után.

2012. aug. 1. 17:36
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném ha lenne párom mert szeretném a Karácsony 1-2. napját vele tölteni nem szeretném tök egyedül érezni magamat szociális téren.


Mivel a hozzám tartozóim rég elköltöztek tőlem a saját partnerük után, és számomra szociális téren idegen albérlőimmel akkor sem szűnik meg a magányosságom.


Mivel 1000 éve kinőttek a gyermekorból és 100 éve kinőttem a kamaszkorból viszont szociális téren egy fiatal felnőtt szociális képességének a szintjét nem érem el. Olyan rossz fiatal felnőttként megéltem igy a szociális magányt.

2012. aug. 1. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!