Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem? Van aki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem? Van aki hasonló cipőbe jár?

Figyelt kérdés
Szóval 25 éves lány vagyok. 14 hónapja van egy nem egyszerű párkapcsolatom, ami 2 hónapja kb igencsak lefele ível és szerintem közeleg a vége. Talán a viták mérgezik szép lassan, már nem úgy viszonyul hozzam, mint azelőtt. A szerelmes lángolása közönyösséggé változik. Ráadásul elment külföldre megint es több, mint egy hónap mire hazajön. Voltunk már máskor is így, kibírtuk, de szerintem ez most már nem fog menni. Eddig itt lakott szinte nálunk. Amig itt volt boldog voltam, de amióta elment, már egyhete minden nap csak sírok utána. Mindenhol őt látom, nagyon durván hiányzik. Rajta viszont ezt nem tapasztalom, hogy őt annyira megviselné ez. Utálok itthon lenni, amióta nincs itt. Anyámékkal sem igazán jövök ki az életvitelük, meg a gondolkodásuk miatt, csak akkor megyek ki a szobámból, ha nagyon muszáj. Elköltözni egyedül meg legalabb 2 evig meg nem fogok tudni, mert hitelem van . A munkahelyemet szeretem. Nem keresem halálra magam, de a kolléganőimmel jól kijövök, a főnökség normális, már 2 eve ott vagyok. Viszont nagyon elkeserít, hogy úgy érzem lassan meg kellene találnom a helyem és nem megy. Van 3 barátnőm. Az én korosztalyombeliek. Egyutt el a pasijaval az egyik, a masik kettonek mar gyereke van. Van kis kialakult eletuk, nekem meg nem jon össze semmi. :-( Egy normalis kapcsolat sem. Nem érzem magam egy eldobnivaló embernek. Depressziosnak erzem magam, de nagyon durvan. Allandoan sírok, nyugtatózok és nem tudom mi lesz velem :-(
2014. szept. 5. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy az emberi életnek 3 alappillére van 1.) Családi kapcsolat (ide érve a párkapcsolatost is) 2.) Lakhatás 3.) Munka. Ha ebből legalább kettő megvan, akkor működhet az élet. A jó hír, hogy neked kettő megvan.

25 évesen azért még elég fiatal vagy. Nem egy ember 40-50 évesen kezd új életet.

Ne ragaszkodj a nem egyszerű kapcsolatodhoz. Ami 14 hónap után nem egyszerű, az 5 év után kibírhatatlan szokott lenni. (Persze nem ismerem a barátodat és lehet, hogy a kevés indformációból rossz következtetést vonok le.)

Nem biztos, hogy ő (az ő személye) hiányzik neked, lehet, hogy a társ utáni vágy ami miatt bánkódsz.

Ki kell bírni. A "nyugtatózás" nem fog segíteni. A depresszió ellenszere az értelmes és tartalmas tevékenység. Nem egy embernek a (fanatikus) sport segít ilyenkor. Esetleg képezd magad, tanulj. Foglald el magad, és ne a gondjaidon elmélkedj, mert az húz igazán lefele. Persze fontos, hogy gondold át az életed, sőt ki is kell beszélned a gondjaidat magadból valakinek, mert az is segít, de ne foglalkozz túl sokat magaddal. Túl leszel rajta.

2014. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!