Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet azzal együtt...

Hogyan lehet azzal együtt élni, hogy az anyósunk nem szereti, nem látogatja, tudomást sem vesz az unokáról?

Figyelt kérdés
Ti hogyan éltétek meg?
2016. máj. 15. 16:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
El kell fogadni.
2016. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
81%
Nekem is van egy nagyon "jó" anyósom,aki kifejezetten utál engem. Viszont így a fiát (páromat) is elhidegítette magától. A 2hónapos gyermekemet még talán képen se látta. Nyugodj meg,és ne emézd magad ezen! :) Le kell sz**ni. Csak a családoddal foglalkoz. Pároddal és gyermekeddel. Legyetek boldogok! :)
2016. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha nagyon öreg lesz,és magatehetetlen, mikor már mindenki kihalt mellőle,a kisunoka akkor fogja majd telibe letojni a nagyit. Az élet megy tovább.
2016. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Kérdés mit jelent ez. Ha direkt teljesen elzárkózik, akkor az is más és az is, ha minden OK, csak nem akar sokat foglalkozni ezzel. Utóbbit szerintem meg kell érteni. Volt egyszer gyereke és egyszer elég volt, örül, hogy végre túl van ezen. Ilyen simán lehet. Ekkor szereti az unokáját meg minden.
2016. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szeder Katalin ***** válasza:
32%

A választ nagyban befolyásolja, egy lakásban vagy épületben laktok-e a mélyen tisztelt anyóssal. Ha nem, akkor légy vele változatlanul udvarias, de semmi több. Ha igen, akkor sincs jobb megoldás, csak jobban fáj az anyós közönye. Viszontkérdésem az volna, hogy vajon az anyós a ti egyéb dolgaitokba (anyagiak és egyéb tevékenységek, úgymint ruházat, időbeosztás, álláskérdés stb.)beleszól-e, vagy sem. Ha nem szól bele, akkor talán jobb is így, kezelheted szokvány ismerősként, és belenyugodhatsz, hogy a szeretet még nem ébredt fel benne, vagy nincs neki. Ha beleszól, akkor háríthatod így: elégedjen meg azzal, hogy helyette is szeretitek, gondozzátok az unokáját. Ha nem is tárgyalóképes, nézz át rajta, akár egy terebélyes üveglapon.

Szerintem.

2016. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Mit nem adtam volna, ha az én ex-"anyósóm" is ilyen lett volna. E helyett ott nyomult, aztán még a anyucikislányát is visszavette magának.


Amíg nem volt gyerek, volt normális kapcsolatotok?

Szerintem nem nagyon.

2016. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
én örülnék hogy nem log a nyakamon
2016. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jojo utaljatok, hogy nincs a nyakatokon.

Na de ha az unoka megkerdezi, hogy miert csak egy nagyi-papi van, akkor mit mondtok neki?

" kislanyom, az apai nagyanyad nem szeret nem akar rolad tudomast sem venni, mi tobb, kozolte hogy nem akar nagymama lenni es hagyjuk ot beken. Vagy mondjam azt a lanyomnak, hogy a nagyi mindenben inkabb keresztbe tett es utalkozott?

Hogyan tudom majd elmondani ezeket a gyerekemnek?

En lehet, hogy orulok hogy nincs az anyos a nyakamon, de a gyerekemnek elobb utobb szuksege lehet ra.

2016. máj. 15. 22:11
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem írd le pontosan mi történt mert így nem lehet belőni mi történt. Ha csak annyi lenne, hogy nem akar nagyi lenni, akkor azt simán lehetne úgy kezelni, hogy megmondjátok, hogy a nagyi most más dolgokat csinál és megmondjátok előre sacc mikor látják. Egyáltalán látják néha? stb


De ha tényleg ilyen durva utálkozás megy és egymás bántása, akkor nehezebb.

2016. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Teljesen megszakadt a kapcsolat az anyos miatt.

Nagyon sok szemetkedes es bantas utan ugy dontottunk ferjemmel, hogy nem akarjuk oket tobbet latni.

Majdnem egy eves a babank es eddig ketszer lattak anyosek.

Mindket alkalommal ugy kellett veszekedni veluk, hogy miert nem jonnek. Anyosnak az uj hazassagabol van 3 gyereke, a ferjemet nem szereti, sem a lanyomat.

2016. máj. 15. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!