Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem bírja elfogadni,...

Miért nem bírja elfogadni, hogy mi együtt vagyunk boldogok és saját életünk van?

Figyelt kérdés

Jelenleg én vagyok a boszorka anyós szemében,elvettem a kisfiát. Aki nem mellesleg önként és dalolva költözött hozzám majd együtt 300 km-re anyóséktól, kialakítottuk a saját életünk, nem engedünk semmibe beleszólást. Összeházasodtunk, látványosan nem örült,főképp hogy nem az ő akarata szerint csináltuk,hanem ahogy ketten eldöntöttük.

Ha van lehetősége,a férjemnek sutyorog,ellenem próbálná hangolni,illetve faggatni hátha mond rólam negatívumot (szerencsére nem hagyja magát,nem tudja kikezdeni a házasságunk)

Már nagyon unom,sose unja meg? Az ilyen anyósok sose unják meg?


2015. dec. 15. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez van :/ De amugy milyen valaszt vartal?
2015. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
86%
Az én anyósom 11 évig nem unta meg. Márs elérte azt, hogy a lánya nem áll szóba vele. Pláne amikor nekiállt kikezdeni a kislányunkat is.
2015. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

majd akkor unja meg, ha a fia nem áll vele szóba ezek miatt.

addig meg nincs "veszteni valója", úgyis nyomja tovább a rizsát.

vannak ilyen emberek, kitudja lehet egyszer majd te is ilyen leszel, ha a gyereked mellett nem azt az embert képzeled el akit ő választott, pedig ugye ebbe semmi beleszólása nincsen senkinek.

2015. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

"én vagyok a boszorka anyós szemében,elvettem a kisfiát" - ez van, ő nemigen fog változni.

Annak örülj, hogy férjed veled, ebben is.

2015. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Vannak emberek, akik úgy érzik, hogy kicsúszik a lábuk alól a talaj, ha már nem kellenek, - és afféle Münchausen szindrómát produkálnak, problémákat, és hogy kelljenek hozzá. Csakhogy, a gond ott kezdődik, hogy a gyerekeket a felnőttek sokszor nem engedik felnőni - és azt tegyék amit kell és jónak érzik. Rosszabb, ha kavarás megy, és még rosszabb, hogy mindenáron elérik hogy szétmenjenek, és azt mondhassák "ugye megmondtam, és igazam volt". Sajnos, nem könnyű megérteniük hogy 20 évig ők irányítottak, majd utána már nem az lenne a feladatuk, hogy alátegyenek, hanem tovább tanítsanak mint a régi időkben, ahol hagyományt, szokásokat, énekeket, és tartást tanítottak az UNOKÁNAK. Mivel viszont a nagycsaládokat szétverték minden irányból - egy módon lehet védekezni ellene: leültetni és egyenesen az arcába vágni, minden dráma és kiabálás nélkül, hogy nincs szükség rá ha nem tud vagy nem akar segíteni, nem maradt benne tisztelet a gyermeke döntései irányában és része szeretne maradni a családnak. Ha ezek után sem érti meg, az ajtó bezárul, és el lehet felejteni az összes kapcsolattartást amíg a kedves anyós el nem gondolkodik.
2015. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!