Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utál az anyósom. Mit tudnék...

Utál az anyósom. Mit tudnék tenni, hogy ne utáljon?

Figyelt kérdés
Építkezés miatt pár hónapra anyosomekhoz költöztünk. Anyósom is és apodom is hátam mögött nagyon csunyakat mond rólam, pl lusta vagyok, semmire való vagyok stb. 12 órákat dolgozok, szabad napomon segítek a házi munkában, főzök, takarítók, a lányukat tenyeremen hordom. Mit tudnék még tenni, hogy elfogadjanak? (34) ferfi

#anyós #após #együtt lakæs
2016. ápr. 30. 16:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Semmit! Vagy megszokják vagy megszöknek, ha valóban ilyen vagy, akkor nem neked kell változnod és behódolnod. De amit mégis tehetsz, hogy megkérdezed mi az unszimpáita oka.
2016. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Még mielőtt rámegy a házasságotok, költözzetek el albérletbe. Tudom, pont azért költöztetek oda, hogy ennyivel jobban jöjjetek ki az építkezés végére, de én inkább visszaköltöznék a félkész házba, mint hogy ezt elviseljem.


Feleséged mit szól az állandó negatív duruzsoláshoz?

2016. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Feleségem is csak nyeli a dolgokat, elsirja magát néha, mindenre bologatunk, szinte vigyázba állunk, hogy mit hova kell pakolni, segíteni, megfelelni. Egy pozitívuma van, hogy még jobban összetartunk, mint valaha a feleségemmel, de nem tudom miért kell minket oktatni, amikor felnőtt emberek vagyunk. Az a baj, hogy türelmes ember vagyok, de ha gyűlik gyűlik a sok sertegetes abból csak az lesz elmegyünk. Számomra hihetetlen, h vannak ilyen szülők. Ezért is írtam ki akérdést, ha 12 óra munka után alszok msnap 10ig akkor tényleg egy senkiházi vgyok ?
2016. ápr. 30. 16:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezek hangzanak el napi szinten: semmilyen vagyunk, nem jól építjük fel a céljainkat, minek ez minek az, ok nem így csinálnak, csúnya jövő vár ránk ha nem reggel 6 kor kelünk stb
2016. ápr. 30. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
egy kis taktikázás: "igen, Teri néni, tökéletesen igaza van, igen,milyen igaz, igen, igen" stb, mindenben adj igazat, ne menj bele a vitába és kibírjátok azt a pár hónapot.
2016. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Az anyós ilyen. Azért anyós.

Te voltál a hülye. Soha, de soha nem szabad három napnál többel anyóssal egy fedél alatt tölteni. Ez alapszabály.

2016. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Vannak olyan emberek, akik mindenben képesek hibát találni, és keresnek is. Ezen te nem tudsz változtatni, ha ők egyszerűen ilyenek, vagy alap járaton sem vagy nekik szimpatikus.

Én felnőtt emberként biztosan nem változtatnék magamon - ha egyébként én normális hozzáállásúnak és viselkedésűnek tartom saját magamat - csak azért, hogy másvalaki megszeressen. Vagy szeressen olyannak, amilyen vagyok, vagy ne - innentől nem érdekel.


Ezt a helyzetet ki kell bírnotok - vagy minél előbb elköltözni, de tényleg alapszabály, hogy soha ne lakj együtt anyósékkal, apósékkal huzamosan.

Ha pedig tudod, hogy csak szukálódni képesek, akkor kiegészítem azzal is, hogy olyan keveset találkozz velük, amennyit csak tudsz.

2016. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
* szurkálódni
2016. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Koma, férfiként írom, menekülj!

Az anyóssal való kapcsolatod annál jobb, minél messzebb vagy tőle. Ezt nagyon komolyan írom. Húzzatok el onnan.

2016. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Húzzatok el, mielőtt mindketten belebetegedtek.

Egyébként nem kell nyelni, de a kedves párod helyében én már rég koiosztottam volna anyámékat, és olyan gyorsan mennék onnan, ahogyan csak lehetne. Akkor költözzünk később, de ljünk nyugiban.


TE pedig semmit nem tehetsz, SOHA nem fogadnak el.

2016. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!