Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányok /Fiúk! Van itt valakine...

Lányok /Fiúk! Van itt valakinek extra rossz anyósa?

Figyelt kérdés
Ha igen miért olyan veletek mit követtetek el miert nem szeret titeket? Es mik azok a dolgok ami miat megkapta a "rossz anyós "nevet:D ...azénanyósom nagyon bunkó velem,köszönni sem tud nekem...

2016. máj. 20. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem. Nem reszleteznem nyilvanosan. Keruld el messzire, de elotte vedd fel a kesztyut parszror es allj ki magadert, h o se akarjon kozeledni, sot ugy erezze, o kerul teged. Extra pocsek anyos eseten nem szabad ujabb es ujabb eselyt adni.
2016. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Hát, végülis van. Csak nem láttuk egy pár éve pont emiatt ;) Én annyit tettem, hogy kiérdemeljem az utálatot, hogy "elvettem tőle a kicsi fiát". De a páromnak is rengeteg összetűzése volt vele, úgyhogy mióta elköltözött otthonról, nem tartja a kapcsolatot az anyjával. Egyébként sok rossz húzása volt, köztük egy pár a rendőrséggel, de volt olyan is, amikor csak szimplán betört a legjobb barátunk házába, mert azt hitte, ott vagyunk.
2016. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2016. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
A linkelt kérdésben a kérdező a hülye.
2016. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Van bizony. Igazi szetszedos, semmi meg nem felelos, elvbol utalos fajta. El kell kerulni, en ha talalkozom vele eleresztek egy ,,csokolom,,-ot es viszlat. Ki kell allni magadert, de azt mindig eszbe kell tartani, hogy ha o nem lenne, a parod sem fogna a kezed :)
2016. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Jelen! Hazudozós, kétszínű, alkesz. Mint ember is rossz, nem csak anyós. Szerencsére nem sűrűn akarja látni az unokáját... :)
2016. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Jah..álszent, a szemedbe kedves hátad mögött mindennek lehordós típus, aki azt hiszi, koránál fogva mindent jobban tud, (70) ezért mindenbe bele is szól.Igazi "pióca". Nyomul, hogy vigyem már át az unokáját, nem akarom rábízni, de csak nyomul, nyomul, végül engedek,de mivel nem bírom elviselni már a társaságát inkább otthagyom a gyereket 1-2 órára, aztán visszahallom, hogy : " A kis menyem állandóan lepasszolja nekem a gyereket, alig foglalkozik vele...". Azt követtem el, hogy nem tud engem befolyásolni úgy, ahogy szeretné.
2016. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Jelentem én is itt vagyok! Hátammögött kibeszélős, ruháimat széttépő vagy kukába dobó, örökké elégedetlenkedő, manipulatív, alkoholista, rosszindulatú anyósforma jutott nekem. Bűnöm, hogy létezem.

24l

2016. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat akor ti is meg vagytok áldva azanyósotokkal..:D engem azért utál mert nembírja elviselni,hogy a fia már nem 12 éves ...hanem felnőtt ember és nem vele szeretne a jövőben eggyutt élni hanem velem tervezi ezt
2016. máj. 21. 22:57
 10/15 anonim válasza:
86%
Az én anyósom maga a sátán... :D csak azért nem bír mert a feleségem exe sokkal szimpibb neki( és ezt velem is közölte eléggé paraszt módjára). És akármi apró hibát elkövetek ezt mondja a páromnak: na látod, mondom hogy nem kellett volna szakítanod Petivel....( párom exe). És estig sorolhatnám az aranyköpéseit
2016. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!