Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz döntés lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetFen kérdése:

Rossz döntés lenne egy ilyen kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron ismertem meg egy fiút..azóta néha néha találkoztunk különböző szórakozóhelyeken .tegnap is összefutottunk és elmondta,hogy érez irántam vonzalmat,de jelenleg nem akar komolyabb kapcsolatot ,csak néha néha találkozgatnánk..zsúfoltak nekem is a napjaim ,és úgy gondolom,hogy ebbe én is belemennék és jó lenne,de félek,hogy nem lenne jó vége egy ilyen kapcsolatnak ami a barátság extrákról szólna.

2014. febr. 16. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Jó lesz, nyugi.
2014. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bartsag extrakkal arrol szol, hogy a pasi nincs annyira oda erted, es nem akarja tulsagosan megeroltetni magat a kapcsolatban, es jol jonne neki egy suna akit barmikor kulonosebb erofeszites nelkul megdughat. Es dob amint egy jobb csaj kerul elo. Errol ez a velemenyem.

A kerdesedre valaszolva, ha neked ez jo, hogy csak morzsakat kapsz,akkor csinald. De ne szeress bele.

Mellesleg miert mennel bele? Nem erdemled meg a teljes csomagot?

2014. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Ezt neked kell eldönteni.Egyik haveromnak is van egy ilyen kapcsolata,és fiú szemszögből elég jól hangzik.De te lány vagy:) Ha elmúltál 18 vagy a közelében vagy és szeretnéd akkor ne fogd vissza magad,de nem muszáj azonnal lefeküdni vele pettingelhettek is előtte aztán majd rájössz akarod-e vagy sem;)
2014. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Manapság minden a szex körül forog? Végülis egy párt sokkal nehezebb összeszedni....úgyis megteszed,és hónapok után meg a lelki roncs kérdéseket fogjuk olvasni.
2014. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló ,valószínűleg azért akarhat csak ilyen jellegű viszonyt velem,mert állítása szerint csalódott a volt barátnőjébe..

érdekes amúgy,mert nyáron amikor megismertem többször is elmondta,hogy velem eltudna képzelni komolyabb dolgot is..nem értem,hogy miért változott meg ezzel kapcsolatban a véleménye...

2014. febr. 16. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Egyszer belementem egy ilyenbe, csúnya vége lett...
2014. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. A csalodott a volt baratnojeben az csak egy rossz kifogas. altalaban bejon, mert a csajok szeretik azt gondolni, hogy lehet, hogy csalodott, de majd ok megvigasztaljak.

Akkor megint az van, hogy nem akar teged annyira, nem is bizik benned, de azert megdugna.

Ne dolj be az ilyeneknek. Vagy ha kell a pasi, akkor csak legyel a baratja, de ne fekudj le vele amig ki nem heveri azt a nagy csalodast.

2014. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!