Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósjelöltem nem fogad...

Az anyósjelöltem nem fogad el. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Próbáltam bevágódni az párom anyukájánál ( sütöttem, főztem neki, elmosogattam helyette mikor nála voltunk), de folyton falakba ütközöm. Igaz "hátránnyal" indulok hiszen nekem már van egy kislányom az előző kapcsolatomból. Nem mondja ( legalábbis nekem), de szerintem jobb társat szánt a fiának ( egyetlen gyermekének), pedig ő is egyedül nevelte fel őt. Közben persze voltak kapcsolatai.

Most, hogy eljegyzett és tervezzük az esküvőt, sőt gyermeket is, szeretném ha közelebbi kapcsolatba kerülnénk egymással a fia miatt. De ő mindig rideg és elutasító.


Volt valaki hasonló helyzetben már? Tanácsot tudtok adni mit kéne még tennem? Félek, hogy ha lesz közös gyerekünk akkor még rosszabb lesz a kapcsolat. El tudok vonatkoztatni csak a fia miatt aggódok, aki mindkettőnket szeret.


2016. máj. 25. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Kár erőlködni, mint minden kapcsolathoz, ehhez is két ember kell.

A párod döntött, téged választott, mindennel együtt. Most rajta a sor, hogy ezt elfogadja.


Azon kívül, hogy ha tudsz, segítesz, udvarias, előzékeny hangnemben beszélsz vele, nem kell tenned semmi mást.


Idővel megenyhül, vagy nem. Ezt már neki kell saját magában elrendeznie, tőled annyi várható el, hogy tisztelettel és udvariasan kezeld, elvégre a párod anyja. Pont.

Szeretned neked sem kell őt, meg neki se téged.

2016. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem csak hasonló volt.Én gyerek mentes voltam,csak nem számítottam jó partinak,illetve átlagos anyagi szinttel rendelkeztem 26-évesen,amikor lett gyerek az unokát imádta,imádja.De nem igazán rendeződött a kapcsolatunk sajnos,pedig igyekeztem.Aztán sajnos a férjem beteg lett 3-éves kislányommal egyedül maradtam.Utána szabadult csak el a pokol!Kislánnyal jó a kapcsolatuk,én nem beszélek vele...Nem biztos,hogy rosszabb lesz a viszonyotok,lehet,hogy ha látja a fiát boldoggá teszed megenyhül!!!Hajrá:))
2016. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem az anyósodhoz mész hozzá, nem feltétlen az anyósodnak szülöd a gyereket.Ha nálla laksz akkor alkalmazkodj.Gondolom felnött vagy, akkor el kell fogadnod, hogy nem mindenki szeret.Nekem az anyósommal nincs bajom, jó fej de voltak konfliktusok.Még egyszer írom, nem az anyósodhoz mész hozzá.Legyél illedelmes, ne legyél bunkó , De de azért tartsd meg a távolságot. Ö lesz a gyerekeid nagyanyja szóval nem fog utálni.De ne legyél az ingyen szolgája. Üdv, egy 2 gyerekes férjezett családanya.
2016. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Semmit.Légy továbbra is kedves,segítőkész.
2016. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat.


Kitartok amíg tudok, csak nagyon fárasztó, hogy én adok, de vissza semmit nem kapok...Félek, hogy egyszer betelik a pohár és én leszek a rossz.

2016. máj. 25. 14:15
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nagyon akarod,hogy szeressen,azért viselkedik igy veled.Légy természetes,ennyi az egész.
2016. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

14:15


Igen pontosan ez fog történni,amit irtál,ha nem kapsz észhez idõben.

2016. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Én sem kapatnám el azzal, hogy mindenáron kikényszerítsem belőle az elfogadást... majd idővel, ha látja, hogy a családot, a férjedet-gyermekeidet hogyan látod el, a háztartást hogyan vezeted... ha akar majd elfogad.

Ha majd megkér valamire, akkor azt megcsinálod neki, de kérés nélkül én nem ugrálnám körbe!!!

Te megpróbáltad, te igyekeztél, a jövőben most már rajta a sor!

Legyen tartásod, és éreztesd a "tisztes 3 lépés" tartásával, hogy köszönöd, jól vagy te az ő barátsága nélkül is!!!

2016. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

"Kitartok amíg tudok, csak nagyon fárasztó, hogy én adok, de vissza semmit nem kapok...Félek, hogy egyszer betelik a pohár és én leszek a rossz."



Ez így nem jó...! Ha így teszel, akkor csak rossz sül ki belőle.

Úgy állsz hozzá, hogy bevágódj, de nem megy és idegeskedsz miatta... Szóval gyakorlatilag kicsinál téged, te meg adod alá a lovat.


Ha a pasinak jó vagy, akkor foglalkozz kettőtökkel, és csak akkor menj anyósjelölthöz, ha nagyon muszáj. Ugye nem vele akartok lakni? Na akkor meg... rázd le. Oszt majd hátha megbékél, ha meg nem, akkor nem.

2016. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Már bocsi.... hogy közben röhög magában, ahogy látja, mennyire be akarsz nála vágódni, és érzi, hogy ő van fölényben, hogy ő irányít téged, mert ebben a nagy igyekezetedben az eget is pirosra festenéd, ha ő úgy akarja...

Tudod mikor???

Eddig megtettél mindent, de most már fejezd be!!!

Ha nem akarod, hogy később pokollá tegye az életet számotokra, ha nem akarod, hogy később joga legyen mindenbe beledumálni... mert ez a fajta viselkedés részedről, (hidd el nekem!!!) csak azt fogja eredményezni, hogy a végén ő dirigál a te konyhádban is...

Fejezd be!! Ha jót akarsz magadnak, magatoknak...

2016. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!