Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez csak számomra durva?...

Ez csak számomra durva? Elvárni dolgokat, követelőzni, lehúzás szag? Mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt após névnapja, telefonon felhívtuk akkor felköszöntöttük, ma pedig mentünk hozzájuk. Erre azt kaptuk hogy minden valamire való ember FACEBOOKON köszönti fel a másikat, megkaptuk hogy milyenek vagyunk hogy ott nem voltunk képesek írni neki,ez milyen gáz! Megmutatta az üzenőfalát hogy oda bezzeg mennyien írtak, ők IGAZI jó emberek. Nem érdekelte hogy telefonon megtettük és mi facebookon nem élünk életet amúgy. Nem csak őt, de másokat se köszöntünk fel ott, aki fontos azt úgyis felhívjuk, találkozunk. Nem ez lenne a normális??

Férjem azért odaadta az ajándékot amit vettünk (az autóba kapott új minőségi üléshuzat szettet mert láttuk hogy a régi tönkrement és mellé bort) erre meg az volt a válasz hogy az nem kell neki mert ő nem ezt kérte! A férjemmel beszéltek erről vagyis megkérdezte hogy esetleg van-e valami aminek örülnek, én nem tudtam, de utána elmondta hogy azért nem vettünk neki azt mert egyrészt baromi drága dolgot kért (okostv, lap és xbox volt amit mondott) és ilyet ő nem vesz, még magunknak se engedhetjük meg nem hogy ajándékba... Lakásvásárlás után, gyerekvállalás előtt (gyűjtünk rá mert kiderült hogy esélyes hogy kezelések kellenek) amiről tudnak. Ez az első év hogy utólag megyünk, mert már nem élünk velük. Így fogtuk magunkat és eljöttünk, férjem azt mondta hogy ez volt az utolsó hogy beszélt velük, csak a pénzért vágynak. Anyós is csinálta ezt hogy ő csak mosogatógépet vagy hűtőt kér de azt a nagyot!


2016. jún. 30. 13:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet hagyni kell a francba, hadd rohadjon meg a Facebookja mögött.
2016. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 acelsziv ***** válasza:
100%

Kemény. Tehát nem vagytok jó emberek mert nem a rohadt FB -n éltek. Azt mondjuk elmagyarázhatná neki valaki, hogy FB előtt is volt élet és köszöntötték egymást az emberek. Bár lehet, hogy ő addig végig részeg volt...

A másik dolog még nagyobb pofátlanság. Egy garnitúra üléshuzat sem olcsó. De elvárni luxus szarokat... Ez undorító. Pénzéhes bagázs.

2016. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval.Az, hogy a facebookra valaki odaírja a köszöntést, nagyjából a legkevesebb energiaráfordítást igényli. Közeli ismerősök minimum felhívnak ilyenkor. Amúgy meg nem hiszem, hogy bárkinek is ajándékokból kéne berendezni, vagy korszerűsíteni a lakását.Nem hogy nem illik szóvá tenni egy ajándékot, de visszautasítani és számon kérni meg ki#@szott bunkósság. Ők egyébként mit vettek párodnak szülinapjára legutóbb?
2016. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Elég fura apósod van. Nálunk a tizenévesek kérnek xboxot, smartTV-t a szülinapjukra és élik az életüket a fb-n.

Hány éves? 50-60? :D

Hát ha az én apósom lenne, asszem nem nagyon szeretnék vele beszélni többet.

2016. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Csokit és egy 5ezrest, mint egy gyereknek... karácsonykor van a szülinapja,névnapja és ugye a karácsony, egy napon, tehát őt ezzel letudják...
2016. jún. 30. 13:47
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenre rá kell bäszni az ajtót, és többet vissza se nézni.
2016. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy sejtésem, hogy nem jakuzzit kapott. Akkor meg tényleg nem értem, mit gondol.
2016. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

*laptop most látom hogy elírtam!


48 amúgy :D Nálunk is a tinik akik megvesznek érte, a fb-on megy az életük. De úgy látszik ő nem nőtt ki a dologból, mert a tablet is szent, a tv műsor is, tehát ha valami történik akkor is ezt-azt még meg kell előtte nézni, addig nem lehet zavarni se!

Nekünk van egy használt xbox360-unk amit cseréltünk még a 20-as éveink elején,de nem a legújabb és arra jó ha a haverok jönnek, játszunk, én néha tornázok előtte :D Nem is akarunk 150ért venni egyet... Teljesen felesleges.

2016. jún. 30. 13:53
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Minek kell a vén f*asz apósnak okos tv meg xbox? Normális ember ezekből 20 éves korára már kinő.
2016. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg felnőtt ember, finanszírozza magának a játékait
2016. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!