Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az apukámmal úgy társalgunk...

Ha az apukámmal úgy társalgunk mint egy baráti kapcsolatba az jó? A másik kérdésem az lenne, hogy viccből durva beszólásokat mondunk egymásnak. Pl. Fasz.. De minden rendbe van.

Figyelt kérdés

#Nevelès.
2016. máj. 20. 22:10
 1/3 Szeder Katalin ***** válasza:
18%
Az igazán jó, de légy óvatos! Ha ő beszél korábbi nőügyeiről vagy bárki mással való kapcsolatáról, ezt NE viszonozd! Fontosabb, hogy jól érezzétek magatokat az ilyen beszélgetések során, mint az, hogy rábízd a titkaidat. Egy rokon rengeteget ér, ha (és amíg) barátként viszonyulsz hozzá, de barát az, akinek nem vagy közelebbi családtagja. A durva szavak használata nyelvi szabadságérzetet is sugall, szerintem egyáltalán nem baj, a kapcsolat lehet ettől meghittebb, (majdnem) egyenrangúbb.
2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok apammal,elhulyeskedunk ,de komoly dolgokrol is beszelunk. A no ugyeimet en sem vitatom meg vele,de azon kivul majdnem mindent.
2016. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tisztelettel beszélek apámmal. De ha nektek ez jó, akkor csináljátok. Egyébként én is beszélhetek vele bármiről, de ő nem a haverom. Ő az egyik szülőm.
2016. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!