Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 12 hetes terhesen ki idegel...

12 hetes terhesen ki idegel anyósom tanácsot szeretnék? Első babám

Figyelt kérdés
Uszitja a fiát ellenem anyukámat elhordja mindenek a azt mondja hogy biztos hogy beteg lesz a kisbabánk èn sokat sirok meg idegeskedem ezen nagyon roszul esik sajnos sokat görcsöltem neharagudjatok a hejes irásèrt telorol vagyok 1 terhesègem valami tanácsot tudtok adni ?

2016. júl. 1. 21:38
 1/10 anonim válasza:
79%
Igen, legközelebb ne anyuka pici fiának szüljél gyereket.
2016. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen az anyós csak ami óta megtuta hogy terhes vagyok mindha meg bolondult volna
2016. júl. 1. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Vedd be a lesz.rom tablettát és beszèlj a pároddal hogy neked most nyugalomra van szükséged és állítsa le az anyját
2016. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Hany eves vagy? Egyutt eltek a szulokkel?
2016. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
22 èdes anyámèknál èlünk külön 8 ève vagyunk együtt.
2016. júl. 1. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem véded meg magad? Plusz ha ilyen a stílusod is, mint az írásod, akkor megértem miért ilyen az anyósod. Gyereked lesz, de ahogy írsz, fogalmazol, mintha egy 12 éves írta volna. Viselkedj felnőttként a gyereked nem egy olyan anyára vágyik aki még az anyóstól is idegi roncs mond valamit. Magadra koncentrálj, nyisd ki a szád és védd meg magad.
2016. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell vele szóba állni és kész.


És hogyha az én anyámra szólna bármit is, lehet, hogy szájon is vágom.

2016. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

nem anyósnál laksz innentől kezdve nem vagy köteles beengedi vagy találkozni vele.

mondd meg az apukának hogy majd akkor beszélsz az anyjával ha normális tud lenni.

sajna nálunk is beleszólt volna mindenbe anyósom így nem tartjuk már vele a kapcsolatot.

ne azt nézd másnak mi a jó most légy önző és csak azzal foglalkozz hogy nyugodt legyél,zárj ki minden zavaró tényezőt :)

2016. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Pontosan mit jelent, hogy "uszítja a fiát ellenem"? Hogy jut a füledbe, hogy anyukádat szidja és a baba egészségi állapotára jósolgat?


Ha mindezt a párod mondja el neked, akkor vele van beszélnivalód, nem az anyjával. Ha nem viselkedik férfi módjára, menjen anyucihoz és maradjon ott amíg meg nem jön az esze. Ha pedig ilyen marha marad, akkor majd fizeti a gyerektartást és kéthetente hétvégén láthatja a gyerekét.

2016. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha elfogadsz egy tanácsot: Bólints rá anyósodnak mindenre a békesség kedvéért, aztán csinálj úgy mindent, ahogy neked jó. Én anyósnál laktam terhességeim alatt, mert sokszor bentfogtak a kórházban, és így volt egyszerűbb a már meglévő gyerek miatt. Így a férjem, anyósom, és apósom tudtak úgy igazítani a munkaidejükön, hogy senkinek nem kellett szabira, vagy betegállományba menni. Nagyon nagy segítség volt, még ma is hálás vagyok érte, pedig azóta már szinte felnőttek a gyerekek. De ha mondott valamit, amivel nem értettem egyet, rábólintottam, és csináltam, ahogy én akartam. Így ő is megnyugodott, én sem lettem ideges. Nem volt veszekedés, idegesség, ő is elmondta amit akart, és kész. Soha nem ellenőrizte, hogy mit hogyan csinálok. Javaslom ezt neked is.
2016. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!