Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék volt aki...

Tanácsot kérnék volt aki terhesen ment jogsit szerezni? Azért gondoltam erre bár ez még csak terv, hogy akkor több ideje van az embernek, mint hogy munka mellett fáradtan kezdjen neki .

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mégis miért lenne több időd terhesen?
2016. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom a terhesség nagy részébe nem dolgozna, hanem táppénzen lenne....
2016. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Imádom az ilyen kötözködő válaszokat na mindegy is
2016. márc. 14. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kötekedés. Épp azért kérdeztem, mert ha táppénzen vagy, akkor nagyon rossz ötlet. De bocs, hogy segíteni akartam. Na szióka.
2016. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Munka után fáradt vagy? Na akkor kezdjél magaddal valamit, pl fussál vagy más sport rendszeresen, mert terhesség alatt csak még faradtabb leszel.
2016. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem, miért kötözködnek a kötözködők. Én terhesen szereztem tavaly novemberben a jogsimat. Elsőre minden vizsgán átmentem, jól felkészültem, eljártam vezetni, vettem néhány plusz órát, de azt is csak azért, mert az utolsó vezetési órám és a tényleges vizsga között több mint 1 hónap telt el /így kaptam időpontot/, és nem akartam kiesni a gyakorlatból.

Annyi bonyolította a helyzetemet, hogy volt már egy 2 évesem, aki otthon volt velem, az Ő felügyeletét kellett megoldanom, amikor órákra jártam. De még így is dalolva fel tudtam készülni a kreszből az alvásidejében.

És ha mindezt az első terhességem idején tettem volna, amikor is veszélyeztetett terhesen már nem dolgozhattam, még kényelmesebb lett volna. Abszolút ráértem volna, nem kellett volna a már meglévő gyermekemhez alkalmazkodnom. Szval csak ajánlani tudom, Kérdező! A terhesség jó alkalom arra, hogyha nem dolgozol, sok új dolgot tanulj. Én az első terhességem idején sokszor unatkoztam. Aztán belevetettem magam a konyhaművészetbe, soha ki nem próbált sütiket sütöttem, főzőcskéztem, szuper volt.

Tehát bátran kezdj bele a jogsiba! Ha van kérdésed, szívesen válaszolok.

2016. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Szia. Én most csinálom a jogsit, 28 hetes vagyok. Már nem sok van a vizsgáig. Ha az elején vagy még akkor szerintem kezdj bele. Ha van kérdésed írhatsz ütenetet is. :)
2016. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is terhesen szereztem jogsit. Mi a kérdés kedves kérdező?
2016. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én munka mellett, terhesen szereztem jogosítványt. Az elméleti része intenzív tanfolyam volt, 2 hét alatt lezavartuk, nem okozott nehézséget. A gyakorlati részén mindig vittem az övterelőt, azzal kezdtem a beszállást. Picit nehezebb volt koncentrálni, mert mindig a volán mögött kezdődtek a mozgolódások odabent, de nem volt vészes.
2016. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egyik rokonom terhesen csinálta a jogsit, de halasztott miatta, és szülést követően fejezte be, mert hiába úgy tervezete, nem tudott bejárni, rossz volt neki, kényelmetlen, a hasától az autóban se volt kényelmes.

Én munka és gyerek mellett csináltam. Nekem rövidebb idő alatt megvolt, mint a rokonomnak, aki terhesen csinálta volna.:)

2016. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!