Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túl nagy kérés, hogy szóljanak...

Túl nagy kérés, hogy szóljanak mielött beállitanak?

Figyelt kérdés
Anyos szerint úgy va rendjén, hogy akàrmkikor jöhetnek unokàzni, 1,5 hónapos a babànk... megsértődött, amiért ezt mi nem így làtjuk. Sajnos az egész csalàd ilyen, a minap arra keltünk, hogy a redőnyöket verték, és mivel nem volt lehuzva teljesen, alànyultak, felnyomtàk a redőnyt... csak szerintem abszurd??
2016. júl. 9. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Betegek. Mondta a párod is nekik vagy csak te? Ez nagyon nem normális. Főleg kis gyerekkel, gondolom pihenésre vágytok. Mondjátok el határoottan, főleg a párod/férjed üljön le velük komolyan beszélgetni.
2016. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem normális hogy anyosnak nem kell bejelentkezni ha a hozzátok a " családjához " megy.


De ez már tényleg felháborító amit anyosod csinált.

Redőnyt kívülről felnyomja holott ti a saját hàzatokban nem pihenhettek addig amíg akartok és tudtok egy másfél hónapos babával.

És mi van ha élő sexeltek?? Vagy épp ebbe a hőségben meztelen alusztok.?

Anyosod tényleg nem 100as.

Beszélhetek vele mindketten hogy mehet de azért ne már a reggeli órákban . Szeretnél reggel pihenő csinálni a dolgokat rendesen, menjen délután egy két órára és kész.

És kérd még ha le van engedve a redőnyt, nem véletlenül hagyod úgy!

2016. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
EGYSZER szólsz nekik, hogy ez nem megy, legközelebb meg amikor a redönnyel cirkuszolnak, kihívod a rendötöket, hogy "valaki" be akar törni hozzátok. Utána garantáltan nem zörög többször az anyós.
2016. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok, nekem ez annyira elképzelhetetlen. 23 éves független nőként előre megbeszéljük, hogy mikor találkozunk. Ha őkjönnek, akkor előtte fél órával hívnak, ha én megyek akkor is megbezéljük órára pontosan. Főleg a párodnak kellene leülnie vele. Baba nélkül sem lenne normlis, nem hogy így.
2016. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Sok családban van korlátlan jövés menés, én sose szerettem a hívatlan látogatókat.

Szépen meg kell beszélni, ha megsértődik, majd lenyugszik aztán kész, úgyis akar unokázni ;)


Anno, mikor a fèrjem hozzám költözött, és meghívtuk az anyját, teljesen magától értetődve kérdezte melyik lesz az ő kulcsa 😂 Mert náluk mindenkinek van mindenkihez...

2016. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Hívd ki a rendőröket! Ez simán betörés.
2016. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
se én se a pàrom nem szeretjük ha vàratlanul jönnek...persze màskor minden hülyeség miatt tudnak hívni napjàban 5*. kivagyok tőlük nagyon.
2016. júl. 9. 21:31
 8/15 acelsziv ***** válasza:
83%

Ha veri a redőnyt kézbe kapod a kutacsot. És ha alányúl, hogy megemelje egy ütéssel szilánkosra töröd a mancsát.

De itt a párodnak kellene a sarkára állnia és leosztani őket, mint a piros ultit.

2016. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ebben a helyzetben úgy eligazítanám, hogy többet a környékünkre sem jönne.

És tökmindegy, hogy kinek az anyja, akkor tartsa tiszteletben a ti élteteket. Ez tipikusan az, aki - mivel a férjed anyja- felhatalmazva érzi magát arra, hogy bármit megtegyen a saját belátása szerint.

Ez a szememben a legnagyobb fokú tahóság, hogy valaki az én mindennapjaimat akarja igazítani a sajátjához.

Mondjátok meg neki szépen, hogy csakis akkor jöjjön át, mikor meg van beszélve. És értse meg, hogy ha azt mondjátok, hogy nem jó nektek. Ha mégis átjón, akkor számoljon azzal, hogy nem engeditek be, és ha erőszakoskodik, akkor meg ezentúl megkímélitek magatokat és a gyereketeket is egy ilyen embertől.

Ez szép szóval nem fog menni.

Azt mondogasd megadnak, hogy te ugyanannyit érsz és számítasz, mint az anyósod, és nem kell alárendelned magad az akaratának!

2016. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nem normális. el kéne velük beszélgetni,hogy szóljanak jóval előtte,hogyha jönni akarnak. ha mégegyszer beállítanak hívatlanul, akkor bizony kint maradnak.

ha nem fogják fel,akkor be kell zárni a házat belülről.aztán hadd verjék a rendőnyt meg amit akarnak. kint maradnak. majd ha szépen felemelik otthonról a telefont és megkérdezik előre,hogy jöhetnek -e, akkor lehet róla szó.. addig nem. alapvető illem.

2016. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!