Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós későn keres?

Anyós későn keres?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez normális dolog? Ez alatt a 10-11 órát értem! Ha nem veszi fel a férjem, akkor hív engem, ha ezzel sem ér el semmit, akkor jön a vezetékes...Ma már kirángattam a telefondugót a konnektorból.
2015. ápr. 7. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ne viccelj, dugd vissza a telefondugót, nyilván qrva fontos közlendője van! :-)

Én meg mondanám neki, hogy kedves mama, este 8 után már pihenünk, eddig tessék intézni a telefonhívásokat, utána már pihenjen maga is... :-) Persze, ha valami vészhelyzet van, az más, na csak úgy ne telefonálgasson este 11-kor, beszéljétek meg vele.

2015. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez rendszeres vagy csak ma van ez?

Ha csak ma, akkor miért nem lehet egyszer kibírni? Mi van ha fontos?

Ha llandóan ezt csinálja, akkor jó sokszor komolyan elbeszélgetnék vele, pontosabban nem én, hanem a férjemet küldeném, mert nem állapot ilyen későn zavarni a másikat. Ilyenkor már nagyon sokan nem hogy pihennek, hanem mélyen alszanak már. Az azért nem jó megoldás, hogy nem veszitek fel/kihúzod a dugót a konnektorból, mert ha egyszer baj miatt hív, nem tudtok segíteni se semmi.

2015. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
rendszeres a dolog...Már beszéltünk velük erről többször is, de nem értik miért gond ez, pedig alapvetően értelmes emberek.
2015. ápr. 7. 22:43
 4/12 acelsziv ***** válasza:
58%

mit kell ezen fennakadni? Este 8 után mobil kikapcs, vezetékes kihúz (Mi a ráknak még a vezetések teló)

Majd megunják, hogy nem érnek el benneteket. Ha meg ugatni akar ugasson.

2015. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát egy ideig akkor tényleg az lehet a megoldás, hogy mobil kikapcs/nem vesz fel, vezetékest kihúzni. Egy idő után megtanulják hogy 8 előtt intézzék el a telefont ha akarnak valamit. Ha leszoktak róla, akkor vissza lehet kapcsolni a mobilt és dugni a vezetékest, mert sose tudhatod hogy mikor történik valami baj!
2015. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Enyém is ezt csinálja. Ostoba. Évek óta nem tanul a szép szóból sem, a nem felvevésből, kihúzásból, kikapcsolásból sem. Azt is elmagyaráztuk neki, hogy ha nem vesszük fel hiába hívja azonnal az összes többit, attól még nem lesz alkalmas. Ha alkalmas úgy is visszahívjuk. Nem baj. Ő hív körbe folyamatosan minden számot, mint a rotációs kapa. Tényleg hülye.
2015. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

" (Mi a ráknak még a vezetések teló) "


Off topic az egész, de az érdekesség kedvéért leírnám, hogy én havi 500 forintot fizetek a vezetékes telefonra, amiről az összes többi vezetékes telefont ingyen hívom az egész országban. Ez azt jelenti, hogy bármilyen ügyfélszolgálatot, hivatalt, szervizt, szolgáltatót gyakorlatilag BÁRMIT kell hívnom, nyugodtan hívhatom bármikor, mert minden hivatalos helynek, cégnek, szervnek stb. van vezetékes száma, vagy csak az van, és ezen kívül még zenéltethetek is magamnak 20-30 percet is, vagy próbálkozhatok 3x-4x, ha értetlen az ügyintéző, mert ingyen van. Ezen kívül rengeteg ismerősömnek van még mindig vezetékes telefonja, akikkel megintcsak tök ingyen beszélünk. Na mondjuk ezért a rákért vezetékes.

Még nem számoltam ki mennyit spórolok ezzel, de rohadt sokat, mert az biztos, hogy minden hónapban van rajta minimum két óra ingyen hívásom.

2015. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vezetékes telefon meg azért kell, mert a férjemnek irodája van itthon és illik a fax meg a vezetékes vonal :)
2015. ápr. 7. 23:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok mit csinálni, nem normális az anyósod. (Az enyém se, nálunk páromnak minden este be kell jelentkeznie a szüleinél, hogy rendben hazaért a munkából és él... Egyszer elfelejtette, és anyósék ahelyett, hogy hívtak volna, hogy mi van, órákig várták a hívását, majd mikor nem bírták tovább hajnal 2-kor kocsiba ültek és átjöttek megnézni minket a szomszéd kerületből. Szerintem beteges, de megváltozni nem fognak, ahogy a te anyósod se.)
2015. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
9# mondjuk én elmenekülnék a párodtól, amíg még lehet. Ez borzasztó. A mai nők tényleg nem férfiakra vágynak, hanem 8 éves szinten lévő kisfúkra?
2015. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!