Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy az anyósom naponta háromszor állít be hozzánk (kulcsa van a lakáshoz, a lakást ő vette a lányának) és kiadja nekem a parancsokat hogy pl mosogassak, takarítsak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
ő lakása azt csinál ott amit akar
2016. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális, de az sem, hogy neked ezért szólni kell, ha már egész nap otthon vagy.
2016. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha hagyod...
2016. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nemnormalis. Mondhatnank, h koltozzetek, de valoszinuleg nem mukodokepes otlet, kulonben mar megleptetek volna. Mit varsz ettol a kérdéstol ( es tolunk)?
2016. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

Az se normális, hogy az ő lakásában laktok, de ha elfogadtátok, akkor már illik az ő játékszabályai szerint játszani.

Ha mindig otthon talál, naponta háromszor, gondolom nem dolgozol, úgyhogy konkrétan ráérsz mosogatni és takarítani. Ne csodáld, ha félti a lakását, és szeretné, ha nem laknátok le.

Másrészt elég gáz, ha ráérsz, és szólni kell, hogy csináld meg a házimunkát.


Ha egyébként mindenhol csacsi-ragyi rend van, akkor nem fog szólni, másrészt pedig megvédheted magad, hogy "anyuka, nem rögtön állok neki mosni, én ezt minden szerdán és pénteken szoktam." Vagy valami hasonló.


A kulcsot nem kérheted el tőle, így marad az, hogy tűröd hogy a nyakadra járjon. Ez az ára annak, hogy ingyen lakhattok, nem kell albérletet vagy hitelt fizetni.

2016. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Ha most mindenki azt írja, hogy nem normális, akkor mi lesz?

Szerintem semmi, mert ti továbbra is kénytelenek lesztek eltűrni, legfeljebb te fogsz jobban háborogni, és megromlik a viszony köztetek.

Néhány kérdést jobb nem bolygatni, már ha sokáig akartok maradni a lakásban.

2016. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

"...a lakást ő vette a lányának"

Ezek szerint a kérdező a férj.


Számtalan esetben vesznek a szülők házat-lakást a gyereküknek, mert abban jobban megőrzi a pénz az értékét, mintha bankban tartanák.

Azért az még nem igazán jogosítja fel őket, hogy úgy járkáljanak oda be, mint ha ők laknának ott.


Biztosan elköltöznék, de minimum 1-2 alkalommal beszólnék anyósnak:

- most nem érek rá, megyek munkahelyet keresni

- nem kell ezt magának kerülgetnie, menjen haza, otthon biztos rend van

- stb.

2016. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Cseréljetek zárat. De leginkább kezdjetek el gyűjteni másik lakásra, ha valaha is nyugodtan akartok élni.
2016. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha a lányának vette, akkor az a lányáé, már ha tényleg az ő nevén van. Mondjuk szerintem a kérdés szempontjából ez lényegtelen, mert én magamból kiindulva, nem állnék neki parancsolgatni másoknak, főleg nem felnőtt embereknek.

Rendezzék el egymás között, ha meg annyira zavar a mosatlan, megcsinálom én.

Szóval, simán csak mondj nemet és probléma megoldva.

2016. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kulcsodat bentrol benne hagyod a zárban, akkor nem tudja kinyini az ajtót.
2016. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!