Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az normális hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátom naponta kétszer-háromszor is rámmászik mióta hozzáköltöztem? Azelőtt elég volt neki heti két három menet.19/passzív

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha napi 3-szor seggberak abból baj lesz.
2015. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Hamarosan annyi lesz a lukadnak.
2015. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hosszutavon nem fogod birni, egeszsegugyi szempontbol sem jo, mivel az esetlegesen keletkezett serulesek nem tudnak begyogyulni.
2015. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt és van is 2 éve reggel-este megdug, bár hétköznap van, hogy reggel elmarad, vagy csak lesz*pom, de ma 3-szor szexeltünk. Én szeretem a szexet, így élvezem én is, ha nincs hozzá valamiért kedvem(ritka) ,akkor szájjal kielégítem. Semmi egészségügyi gondom nincs. Ha élvezed hajrá :)

Egy baj van, hogy néha kicsit menetrendszerűnek érzem, ezért szeretem ha napközben, spontán elkap :)

2015. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát normálisnak normális.

Viszont ha téged zavar, esetleg soknak tartod, akkor szólj a barátodnak.

2015. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Szeret és kíván téged, nyilván azért (is) költöztetek össze hogy többet lehessetek együtt. Ha a vágy kölcsönös, nincs semmi gond. :)

De ha úgy érzed, neked kellemetlen vagy elérted a fizikai határaidat, mindenképpen jelezd neki és fogjátok vissza magatokat!

2015. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért volt elég neki, mert ennyire futotta?

Én a barátommal hétvégente találkozok, ezért csak 2-3 menetre van lehetőségünk hetente.

Ha vele élnék és mindig kéznél lenne én is többször rámásznék.

2015. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális.

Amíg mindketten élvezitek: Hajrá!

2015. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhány okoskodó.... Ha nem kígyóuborkával tágítod magad meg nem ököllel, csak farok van benned, az nem gond (inkontinencia szempontjából). Van ismerősöm, aki lassan 50, és 20 éves kora óta szexel rendszeresen passzívként és nincs gondja ezzel, nem hord pelenkát meg semmi ilyesmi...
2016. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Szia
2016. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!