Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Nemtudom mit...

Mit tegyek? Nemtudom mit csináljak! Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok nemsokára 17! Van egy barátom....apuval 2 hetente keddenként elmegyek horgászni de most a párommal voltam! Apu nagyon elkezdett "féltékenykedni" vagy hogy mondjam! Nemtudom mi jutott eszébe de eltiltott tőle! Amikor a barátnőmhöz mentem apu elkezdett követni hogy ténlyleg oda megyek e! Viszont anyuval beszéltem és ő elbeszélgetett apuval! Most kedden megint horgászat lenne,de a barátom elhívott randizni! Mit tegyek?!?

2016. aug. 20. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nem normális amit apád művel.. azt sem bírom felfogni, hogy egyes szülők miért gondolják még mindig azt, hogy ha eltiltanak tőle, akkor azzal minden el van intézve.

én biztos nem mennék az apámmal horgászni ha van jobb programom.

2016. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én valahol apukádat is Megértem. Nekem is nagyon jó a kapcsolatom apával és sok közös programot szervezünk. Ha egyik napról a másikra csak úgy lemondanám őket a párom miatt, akkor az neki is nagyon rosszul esne. Olyan mintha lecserélted volna. Persze az sem megoldás, hogy eltiltott tőle. Ezt ülj le és beszéld meg vele. Szerintem a hét napjai közül szoríthatnál egyet apukádra is.
2016. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Ezt a két hetente horgászatot már 1 éve csináljuk!!! És most ez a 2 alkalom lenne hogy nem megyek vele!!
2016. aug. 20. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudnátok másik nap randizni a barátoddal?

Ha ez a keddi horgászat ilyen fix program, akkor inkább másik nap kéne randizni. Hiszen az összes többi nap szabad.

2016. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudunk másnap mert szerdán indulnak romániába! Hétfőn meg (inkább nem mondom mert nagyon személyes)
2016. aug. 20. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
5: Akkor találkozzatok ma vagy holnap.
2016. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedben máskor taliznék a párommal, apummal meg mennék horgászni (Az enyém sajnos már nem él).
2016. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig örülj, amíg van édesapád, aki szeret veled lenni.


Hárman is lehet horgászni. Akkor legalább jobban megismerhetnék egymást, ami mindenkinek jót tenne.

2016. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egésznap horgászni fogtok? Mert ha csak délután akkor délelött össze tudsz futni a barátoddal, ha csak egy kis időre is.

Ha egésznap akkor szerintem menj el apuddal, de jobb ötlet ha megy veletek a barátod, mert ahogy előttem is írták, legalább jobban megismerkednek és másképp fog hozzátok állni.

2016. aug. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!