Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senkim nincs. Senkinek nem...

Senkim nincs. Senkinek nem tetszem. Nemtudom mit csinalok rosszul. Azt mondjak nem vagyok ronda de megsincs senkim.16 evesen es ez rossz.!?

Figyelt kérdés
Mit csinalhatok rosszul? Mit kellene tennem?lany vagyok.

2014. dec. 3. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem tudjuk megvalaszolni mert legalabb neznunk kene egy napod egy kis reszletet hogy kovetkezteteseket vonjunk le. Vagy esetleg irogatsz meg magadrol hogy viselkedsz tarsasagban, mennyire jarsz el otthonrol, milyen vagy stb esetleg egy kepet
2014. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Teszel egyáltalán bármit is érte?

Vagy úgy gondolod, egyszer majd csak odajön egy fiú.

2014. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne fèlj, fiatal vagy mèg :)

Megèrtem, hogy rossz nèha egyedül, de semmiről sem kèstél mèg le :)

Ha nagyon szeretnèl baràtot, akkor legyèl nyitottabb, ismerkedj.

2014. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a Neked való közösség vesz körül. Próbálj beilleszkedni más társaságba, onnantól már a többi ember viselkedése is meghatározó, hogy miként alakulnak tovább a dolgok.
2014. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Termeszetesen probalok. Eleg tarsasagi leny vagyok szeretem a tarsasagot de nem tudom miert van ez
2014. dec. 3. 21:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet. Lassan 17 leszek nem voltam még szerelmes, és szerintem nem is kellek jóformán senkinek.

Idegesít, hogy magas vagyok 173 cm és vékony, de azt mondják szép vagyok.. én átlagosnak tartom magam. Mégis kilométerekre elkerül a szerelem,.. szuper -,-

2014. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
173 nem is magas elozo
2014. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen csajokat, mint ez a Kobolák Dóri azonnal felszoktam szedni, de egy kicsit idősebbeket.
2014. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat en 162 cm es 49kg de nemtudom micsinalok rosszul. Ugy latom mi osszefoghatnank :D
2014. dec. 4. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Kawaii
2014. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!