Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nemtudom hogy mit tegyek? A...

Nemtudom hogy mit tegyek? A rokonok és a párom azt mondják hogy jöjjek el otthonról.

Figyelt kérdés

17/L. vagyok. anyával nevelő apámmal ès 3 fèl testvèremmel èlek együtt, Nevelőapám engem csicskáztat állandóan kötekedik velem ha anyuval veszekedik akkor azzal zsarol engem hogy 1 percen belül az utcára tesz engem.

Anyunak hiába beszèlek arrol hogy nem birok itt èlni ő csak azt hajtsa hogy "jaj mert olyan rossz eleted van itt vagy mivan?" engem nem a környezet èrdekel hanem az hogy a nem vagyok boldog nincs èletem.

elakarok költözni apuhoz de anyám egyből felkapja a vizet es csúnyán összeveszünk.

imádom anyumat ès a 3 testvèremet de nem akarom ennèl jobban tönkretenni az èletemet.

Fèlek a nevelőapámtol .. nemtudom mit csinaljak.

1 ève van párom ő mindenben támogat ő 21 èves.

de a gondjaimmal nem akarom nyaggatni



2014. nov. 26. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Menjél az apudhoz, neki van felesége?
2014. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj apukádhoz, ha neki is jó.
2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szeretnèk.

csak nem merek.

nincs felesège egyedül èl.

2014. nov. 26. 20:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Apu az nagyon szeretnè hogy hozzá költözzek.
2014. nov. 26. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Bird ki azt a kis idot amig 18 leszel. Aztan aznap amikor betoltod pakolj ossze es koltoz oda akinel szeretnel elni. Senki, se anyad, se a neveloapad, se a gyamugy nem szolhat bele. Felned meg nem kell tobbet!
2014. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én költöznék. Fel se vetném hogy mi lenne ha, hanem megmondanám hogy megyek és kész
2014. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
16 elmúltál,ahoz a szülőhöz kerülsz akihez akarsz.
2014. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az egész rokonságod egyet ért azzal, hogy költöznöd kéne, akkor lehet benne valami. Mi nem látunk bele az életedbe, de ők igen és gondolom jót akarnak neked. Ha úgy érzed, hogy számíthatsz apukádra és a többi rokonodra a későbbiekben is, akkor menjél.
2014. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz? Apukád is akarja. 16 elmúltál, választhatsz szülőt.
2014. nov. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, anyád zsarol lelkileg, meg kb. le se szr. Ht, tudod ki maradna vele meg az idi.ta párjával.


Főleg, ha már a rokonk is mondják, akkor menj onnan, költözz apádhoz.


Neked van választásod, menekülj (ne érdekeljen anyud, majd megbékél, hisz szeret), nekem nem volt, és tönkre is mentem 3-4 év alatt.

2014. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!