Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés
Párom apja 3 éve megnősült. Az elején semmi probléma nem volt a nővel, de szépen lassan átment elviselhetetlen boszorkányba. Párom húga egy tündér, olyan türelemmel volt vele, mégis bántotta folyamatosan ez a nő, míg el nem költözött. Minden egyes családi ebéden pofákat vág bántó megjegyzéseket tesz és sajnáltatja magát, mert állítása szerint mi szemetek vagyunk vele, pedig ő nagyon szeret minket. Soha nem mondtunk és nem tettünk ellene semmi rosszat, sőt eddig türtük, hogy szapul minket, de mikor terhes lettem betelt a pohár, mert olyan gonosz dolgokat mondott nekem, hogy el is sírtam magam. Aztán mikor megszületett a babám abban a hitben élt, hogy van unokája és joga van beleszólni az életünkbe, ő mindent jobban tud nálunk, ránknyithat akármikor. Jelzem nem velük élünk, van saját lakásunk. Mikor leépítettük átszokott az új szintén kisbabás szomszédainkhoz és szinte túlzottan is kedves velük, órákhosszat beszél az anyukával. Ezzel nem is lenne gond csak furcsálom, hogy velünk miért nem tud ilyen kedves lenni. Tegnap viszont nyitott ablaknál meghallottam, hogy azt mondta a szomszédainknak, hogy szerinte én rossz anya vagyok, nincs meg nálunk a megfelelő higiénia, mert lusta vagyok és hogy eltiltottuk az unokájától. Ezen nagyon felháborodtam és komolyan nem értem ezt a nőt. Mit akar elérni ezzel? Nem tud minket személyesen bántani akkor lehord másnak mindennek? Tényleg nem tudom miért csinálja, anyósom is meg van elégedve velem, vele jó a viszonyom, apósom viszont egy báb lett, már nem látogatja az unokáját.
2016. aug. 20. 10:50
 1/6 omba ***** válasza:
92%

Szomszéd kismama hogy bírja órákon át? Neki egy vadidegen nő?

A banyának nincs semmiféle unokája.

Ne is engedd a gyerekhez, csak rossz hatással lesz rá.

Mindegy, mit akar a nő, tartások minél távolabb magatoktól.

Apósodért részvétem, - így elbukni egy életet.

2016. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Aki igy belétek tapos és elhord mindennek nem érdemes foglalkozni vele azon meg ne aggódj végképp h ti mit ronthattatok el.
2016. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen eltiltottad az unokájától? Mi köze van hozzá? Semmi. Neki egy idegen nő, és ha okos vagy az is marad. Annyi köze van a gyerekedhez, mint a szomszéd utcában a Bözsi néninek körülbelül... Főleg így, hogy egy ilyen rosszindulatú boszorkány.
2016. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vadidegen nő, semmi köze a gyereketekhez, nem az unokája. Javaslom, hogy nagy ívben szard le.
2016. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy "átszokott a szomszédhoz", talán ismerte korábbról? Vadidegenként beszélget órák hosszat náluk?:-)


Amúgy ahogy neki, úgy a szomszédnak sincs köze hozzá, hogy milyen anya vagy, vagy hogyan élitek az életeteket. Ignoráld (ez a jobbik megoldás), vagy szólj ki az ablakon, hogy máshol tárgyaljanak ki, ha már annyira foglalkoztatja őket a családod, hogy nem bírnak másról szövegelni. Valszeg nem véletlenül hangzott el a duma úgy, hogy te is meghallhasd, a nőt megsértetted a hiúságában, szándékosan akar felbosszantani. Azt is megteheted, hogy látványosan és kedvesen köszöntöd a szomszédot ilyenkor, megkérdezed, hogy van a babája, őt meg levegőnek nézed.

2016. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acelsziv ***** válasza:
100%
kiosztani a banyát és elküldeni a k. anyjába eszetekbe jutott már? Mert semmi ilyet nem írtál, hogy kiállnátok magatokért. Persze, hogy a fejetekre tojik, ha megteheti.
2016. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!