Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti értitek ezt? Megharagszik,...

Ti értitek ezt? Megharagszik, mert leteszem a telefont?

Figyelt kérdés

Párommal beszéltem telefonon, amikor munkában voltam.

Éppen jött a főnök felém, és ekkor mondtam neki gyorsan, hogy most leteszem, mert jön a főnök.

Ezen besértődött, pedig ő is tett már velem ilyet, hogy munkában volt, jött a főnök felé és lenyomta, mert ilyenkor haragszanak azért munkába.

Nos, én ezen abszolút nem sértődtem be, teljesen érthető, hogy lenyomja.

Ő azonban megsértődött, és azzal védekezik, hogy nálunk másabb a rendszer. Kérem szépen, tételezzük fel, ha másabb is a rendszer, akkor sem normális, hogy felém áll a főnök, beszél hozzám, és mondjam neki, hogy "bocs, főnök várj már fél percet"..

Aztán meg én lettem az idegesítő a párom szemében, hogy mit nyaggatom őt, hogy minek pukkadt be, és hogy nem sértődött be.

Elég gyerekesnek tartom a viselkedését, és rosszul esik.

Ilyenen besértődni annyira gyerekes viselkedés....


2015. febr. 13. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a párod, 12?? Tök evidens, hogy melóban nem telefonálgatunk mindenfelé, ha épp a főnök közeleg.
2015. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nah ezért rohadt gyerekes nekem is.

Én is megértem tökéletesen, hogy rám nyomja ha jön a főnök. Nincs ebben semmi pukkadnivaló.

2015. febr. 13. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Jézus hát én is ki akadnék a helyedbe... ilyenen megsértődni... még ha nem mondod neki hogy leteszed, akkor érthető is lenne... de így... az agyam megáll..xd
2015. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
-nem tudjuk,hogy f/l e a párod,mert ez a te írásodból se derül ki (lehet,hogy búzák vagytok e) ,de én ezzel nem kötném örökre össze az életem,az már tuti
2015. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő férfi, én a nő.. :)
2015. febr. 13. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg, abszolút érthetetlen és gyerekes a párod.

Másban is tapasztaltad már, hogy gyerekes?

2015. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem gyakran, de előfordul..
2015. febr. 13. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi rövidre zártuk a dolgot annyival, hogy munkaidőben csak SMS van, rendkívüli esetben van csak telefon, és akkor tudjuk, hogy baj van. SMS-re meg akkor válaszolunk ha épp van idő. így nincs sértődés.
2015. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Párod hány éves, 12? Nem törvényes még az ám :P :P Remélem a poén átment. De ritka fafejű lehet, ha nem fogja fel, hogy MUNKAhelyen nem ő lesz az első meg a vele való telefonálgatás, hanem a főnök. Mit nem ért ezen?
2015. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos ha egyszer nálatok nyugodtan lehet munkaidöben trécselni.
2015. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!