Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek mi erről a véleményetek...

Nektek mi erről a véleményetek? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltam a párommal,a szüleivel,és a szülei két barátjával. Nincs velük túlzottan szoros kapcsolatom,de eddig úgy gondoltam,hogy rosszban sem vagyunk. Egyik nap a nyaralás alatt az történt,hogy éppen napoztunk a tengerparton,majd kitaláltuk hogy ideje lenne enni valamit. Barátom szülei és az ő egyik barátjuk mondták,hogy elmennek ők hamburgerért és idehozzák.Mi hárman pedig (a párom és a szülei másik barátja) pedig addig ott maradtunk a parton. Majd kis idő múlva visszatértek a szülei eggyel kevesebb hamburgerrel.. Mint kiderült mindenkinek hoztak csak nekem nem. Természetesen nem várom el,hogy ő vegyenek nekem kaját,nyilván ki is fizettem volna,de gondoltam egyértelmű hogy nekem is hoznak,ha már ők ajánlották fel,hogy mi maradjunk csak,majd ők idehozzák. Nekem ez nagyon nagyon rosszul esett... :( Ezek után már nem szívesen megyek többet hozzájuk se. :( szerintetek túlreagálom? Annyira rossz érzés volt hogy mindenkinek hoztak enni,csak nekem nem. Teljesen kívülállónak éreztem magam,hogy mindenki eszik csak én nem.A párom persze mondta hogy egyek az övéből,de nekem már ezek után egy falat sem ment volna le a torkomon. :(
2016. aug. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
5%

csak egy kérdés ....

ha nem mondod ők honnan tudják h neked is kellet volna kaja ????


és igen túlreagálod

2016. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Mert külön senki sem mondta, természetesen előtte megbeszéltük közösen hogy mind éhesek vagyunk és menjünk hamburgert enni,erre ők mondták hogy együnk a parton,ők elmennek érte.
2016. aug. 23. 13:09
 3/66 anonim ***** válasza:
13%

Kérdezték, hogy kérsz-e? Mondtad, hogy kérsz?

Ennek ellenére én is elgondolkodnék rajta, ha a talán leendő anyósom csak nekem elfelejtene kaját hozni... Arra jutnék magam is, hogy nem vagyok igazán kívánatos vendég náluk...

2016. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Nem kérdezték,mint ahogy senki mástól sem,hogy kérek-e.De előtte közösen "szavaztuk" meg a hamburgert,szóval eszembe sem jutott volna hogy külön szólnom kell. Gondoltam én is beletartozok a hoznak kaját "nekünk"-be...
2016. aug. 23. 13:13
 5/66 anonim ***** válasza:
7%

Én ilyenkor azért a biztonság kedvéért meg szoktam kérdezni, hogy hoznátok nekem is légyszi?

Ilyen egyszerű. Úgyis az a válasz, hogy persze.

2016. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
91%
Jesszusom de bunkók..elhiszem, hogy rosszul esett, én azért finoman megmondanám a pasimnak, hogy jelezze a szüleinek, hogy ez azért nagy bunkóság volt.
2016. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
94%
És mit mondtak, mi történt amikor kiderült, hogy neked nem jut?
2016. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
14%

am meg ha ott volt a párod is miért nem rá haragszol h nem gondolt rád is és hozott neked enni

nem feltétlen az anyós a rossz ilyenkor ...


és tanulság legközelebb erősítsd meg h igen te is kérsz


am meg felállsz és megkéred a párod h ugyan már kisérjen el mert te is éhes vagy

2016. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
92%
Hiába álltok neki hogy kérni kellett volna. Alapvető hogy mindenkinek hoznak ha egyszer felajánlják hogy hoznak kaját... Még külön könyörögnie kell hogy ó ugyan hozzatok már nekem is mert hát nem csak nézni akarom hogy zabáltok.. Bunkóság volt de rohadtul és én a helyében azonnal felálltam volna és elmegyek onnan hogy észrevegyék magukat. Vagy megköszönni, hogy köszi hogy nekem is hoztatok ha már mindenki másnak is. Úgy utálom az ilyeneket. És a férjed is elég paraszt hogy nem szólt rájuk h neki miért nem hoztatok vagy ha neki nem jár nekem se kell. Ki kellett volna állnia érted. Nembaj majd egyszer visszaadhatod neki, bár ha legközelebb ilyen adódik azért is hozz neki abból amit viszel és mondhatod hogy igen én hoztam MINDENKINEK. Rosszul fogja magát érezni hidd el.
2016. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
1%

a párja is elment kaját venni az anyóssal/apóssal és a másik párral együtt

akkor mivel vele ment nyaralni neki kellet volna gondolni a csajra nem az anyósnak ....


és aki ezen besértődik az hisztis


gondolom a kérdező és a párja is már felnőtt ... és nem tinik már h anyósnak kelljen mindenre gondolnia

2016. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!