Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Én...

Mit gondoltok erről? Én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
A férjem túlon túl segítőkész.Bárki bármit kér ő mindent teljesít.Nem törődve a családunk anyagi helyzetével.Most pl a lányomat hordja az oviba kerülő útnak megy mert egy másik gyereket is furikáztat,napi szinten.Neki muszály a kocsi a munkája miatt.Sokszor volt hogy én kértem kölcsön a szüleimtől hogy egyáltalán dolgozni tudjon menni.Mondtam neki nem kellene másnak a nyűgét is a nyakába venni.Az oviba járás így jóval többe kerül.Ha szólok neki még én vagyok a rossz.Mit tehetnék?Szép dolog a segítség de nem úgy hogy a család anyagi helyzetét rontja vele.
2011. nov. 7. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Járjatok gyalog vagy biciklivel oviba.

Ha mindenképp kell a kocsi a munkájához,akkor a benzinbe nem száll be a munkáltató?

Próbálj beszélni vele,vagy vidd te az oviba a lányzót.

2011. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a ti anyagi helyzetetek rovására megy akkor illene beszállnia a másik gyerek szülőjének is a benzinbe...lehet ha felhozza a férjed akkor már nem is kell majd neki a segítség, egyből meg tudják oldani....
2011. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Gyorsan zárd el a saját vagyonodat.
2011. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Elég undorító dolog pénzt kérni egy kis gyerek óvodába cipeléséért, gondolom a férjed ajánlotta fel, hogy elviszi Őt, aztán egy idő után meg fizetséget kér érte? Vicces..


Mondja meg, hogy nem tudja többet vinni, anyagi gondok miatt, nyilván azért nem kocsikáztatják a saját gyereküket, mert nincs rá pénzük, akkor arra sincs, hogy nektek fizessenek..

2011. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és a muszáj pontos j..
2011. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elég undorító dolog pénzt kérni egy kis gyerek óvodába cipeléséért, gondolom a férjed ajánlotta fel, hogy elviszi Őt, aztán egy idő után meg fizetséget kér érte? Vicces.."


Az az undorító, hogy valakinek természetes, hogy mással hordatja a gyerekét oviba és eszébe se jut, hogy viszonozza valahogyan vagy kompenzálja a költségeket. Nem a kérdezőék kötelessége, hogy idegen gyereket hordjanak oviba csak azért, mert az ő szülei lusták elvinni.

Szerintem vállald fel, hogy rossz vagy a férjed szemében, mert először a saját családjáról kell gondoskodnia és nem helyes, hogy kölcsön kell kérnetek azért, hogy idegenen segítsetek.

2011. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, mellesleg kedves lázadó honnan tudod, hogy nem tudják hordani a gyereket, vagy nincs pénzük? megkérdezted? és ha nem erről van szó csak így kényelemesebb?? Itt eddig senki nem ítélkezett mivel nem tudjuk a másik fél részéről a dolgot, inkább te vagy undorító az előítéleteid miatt.
2011. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a férjed konfliktuskerülő típus és nem tud nemet mondani. Neked kell kezedbe venned a gyeplőt
2011. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő ajánlotta fel, vagy megkérték erre? Ha ő ajánlotta fel, akkor tedd össze a kezed, hogy ilyen férjed van. Ha pedig megkérték erre, és ez nehézséget okoz, akkor meg kell beszélni azzal, akit érint. Sokszor ilyen egyszerű a megoldás, csak meg kell beszélni.
2011. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!