Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szóltok após ilyen...

Ti mit szóltok após ilyen jellegű felajánlásához? Fogadjam el?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal, szeretnénk összeköltözni. Párom családja szeret engem, én is őket, páromnak csak jót akarnak. Felvetettük ezt az összeköltözés témát, erre após azt mondta, hogy ha mi úgy döntünk, oda költözünk, akkor ő elmegy anyukájához, ahol eredetileg lakott, a mama meg vissza a saját házába, ahol régebben élt, ami egy portán van. Annyit kell tudni, hogy a ház párom elhunyt édesanyjáé, após és a mama csak ott laktak eddig. Testvérei szerint páromé kell legyen a ház, mert nekik nem kell. Após szerint ha nem megyünk pda, el lesz adva a ház. Párom is sokszor hívott már oda. Elfogadjuk? Nekem ez az egész olyan kellemetlennek tűnik, hogy ennyire mondogatják mindig, miért nem élünk már ott ketten. Legutóbb párom testvére is odajött hozzánk, hogy gondoljuk meg. Szerintetek? 22N 24F
2016. aug. 28. 10:15
1 2
 1/16 Bockes ***** válasza:
100%
Igazából a leìrtak alapján az egèsz család támogatja,hogy oda költözzetek. Nincs veszteni valód. Persze az lehet, hogy kèsőbb el kell adniuk, mert úgy adódik, de addig mi gond lehet.
2016. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmi, csak engem ez picit feszélyez,nem tudom, miért. Örülök, hogy ennyi szeretnek minket a párommal, csak valahogy... úgy érzem, nekem nincs jogom oda menni.
2016. aug. 28. 10:33
 3/16 piriiiii ***** válasza:
100%

Hármas egy retardált már megint...

Kérdező, miért ne lenne jogod hozzá? Úgy értem, egyrészt hívnak Titeket/Téged, ez máris jogot ad rá. Másrészt, a párodnak van hozzá joga, és hát egy pár vagytok, ugyan ez még nem házasság, de érted, na... szerintem teljesen logikus és kézenfekvő, hogyha van tér, ahol tudtok együtt lakni, és szeretnétek együtt lakni, akkor ott fogtok együtt lakni. Ne parázz ennyit. :) Különben kereshettek megfelelő albérletet hetekig.

2016. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 piriiiii ***** válasza:
100%
Remek, mire leírom, eltűnik a hozzászólás és tényleg én tűnök retardáltnak. :D
2016. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a közösen szerzett lakás nagyobb összetartó erő, és mindketten jogosabban érezhetitek közös otthonotoknak azt, amiért egyformán megdolgoztok, mint egy ilyen kapott házat. Az mindig a levegőben lesz, hogy a párodé a ház. Amúgy meg 1 év nagyon kevés idő egy kapcsolatban, tapasztalatom szerint 3 év a vízválasztó.
2016. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Saját házat szeretnénk. De amíg lesz rá pénzünk, szeretnénk együtt élni. Párom nem menne albérletbe és én sem, ha kapunk egy ilyen felajánlást. Az még majd eldől, mi lesz a jövőben.
2016. aug. 28. 10:49
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Én így nem mennék, ha már költöznék, akkor oda mennék, ahova a nagymamát akarják kilakoltatni. Nyilván ő már nem fiatal, sose mennék bele, hogy miattam kelljen elhagynia a házát, lakását.
2016. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem a mamáé a ház. Neki van háza, a szóban forgó házzal egy portán. Ők ajánlották fel. Szöveg értelmezés nulla.
2016. aug. 28. 11:06
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
teljesen mindegy, kié melyik, a lényeg, hogy nem hagynám, hogy egy idős asszonyt pakolgassanak. Mondjuk após is megéri a pénzét, mert úgy tűnik, ő akar leginkább menni a mama helyére, mama meg húzzon vissza, ahonnan jött.
2016. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Apósnak is van saját háza. Ennyire nem lehet értelmezni a szöveget? Mama: van saját háza. Após: van saját háza. Amíg anyós beteg volt, azért laktak ott.
2016. aug. 28. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!