Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérnétek kölcsön apóstól...

Kérnétek kölcsön apóstól pénzt házra?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt, szeretnénk összeköltözni és venni egy házat, 5-6 millió forint környékén, kisvárosban. Önerőből van 3 millió forintunk bankszámlán, jelenleg ez az összes vagyonunk. Apóssal jóban vagyok, szeret engem, párom is jóban van vele. Felmerült a lehetőség, hogy kérünk tőle kölcsön, elég jól keres és neki törlesztenénk. Másik a hitel felvétel. Nagy pofátlanság lenne szerintetek megkérdezni,hogy segítene-e? Én 23N párom 25F

2016. aug. 23. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem pofátlansàg. Mi is apukámtól kértünk kölcsön de végül odaadta úgy. De a lényeg hogy ne te vezesd fel hanem a gyereke. Mindig is én voltam aki kért apukáméktól, mégis az én szüleim. De kettőnknek kértem. Nem gáz egy próbát megér.
2016. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem jut magától eszébe akkor én nem kérnék semmiképp sem, bár ha magától akarna adni én akkor se fogadnám el :D
2016. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs ezzel gond, de ez nagymértékben függ attol milyen a csalad. Nehogy ugy jarjatok mint az én szuleim akiknek kamatostol (!)kellett visszafizetni a kolcsonkert penzt a sajat nagyszuleimnek.
2016. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a fia dolga megkérdezni tőle. Szerződést írjatok. 1 év az semmi, nem ismeritek egymást.
2016. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Èn biztosan nem kèrnèk. 1 èv utàn főleg nem.
2016. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem kérnék ilyem rövid kapcsolat utàn. Halasztanám a vàsárlást másfél évvel, ugyanis ha egy év alatt összeraktatok 3milliót, akkor màsfél év alatt 4,5 gyūlhet még, ez elég a hàzra és a felmerülõ költségekre.
2016. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

Az sem mindegy, hogy ki mennyit adott abba a meglévő 3 millióba??

Fele-fele??

2016. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Fele-fele igen. Nem szeretnénk még üásfél évet várni.
2016. aug. 23. 23:20
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
23 évesen apósal akarod fizetetni a mesebeli házikodat....
2016. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem jó dolog ha a család már akár egy ilyen kölcsönnel is tudja támogatni a gyerekét. Aki itt írják,hogy ne tedd meg milyen dolog ez azok meg irigyek. A mi szüleink is támogatnak minket és mi is fogjuk majd a gyerekeinket ami tőlünk kitelik persze. Kicsit jobban össze kéne tartani mindenkinek,a családoknak is és vmivel könnyebb lenne az élet is.
2016. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!