Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egyke fiúk anyukái! Milyen...

Egyke fiúk anyukái! Milyen érzés, hogy a fiatok megnősült?

Figyelt kérdés
egyke,fiù,anyuka

2016. szept. 8. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Öröm. Mi más lenne.
2016. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az anyósomnak borzalmas volt. Utálta az egész előkészületet, nem akarta az egészet. Többször is mondta, hogy ő most már teljesen egyedül marad (elvált), és nem fogja soha elfogadni a házasságunk, mert elvettem tőle a fiát :( Sajnos ez meg is bélyegezte a kapcsolatunkat rendesen.
2016. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Jó neked h csak az esküvökor mondta,nekem mikor elkezdtünk együtt aludni már akkor féltékeny volt rám mikor összeköltöztünk elvettem töle az egy szem fiát...
2016. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem természetesen nem csak az esküvőkor mondta, csak arra vonatkozott a kérdés
2016. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagymamám örjöngött. Ráadásul apám kiskora óta özvegy is volt, szóval még drasztikusabban élte meg. Anyám elmondása szerint borzalmas anyós volt, utálták egymást, úgyhogy megfogadta, hogy ő nem fog beleszólni az én életembe, és kedves lesz. Így is lett.
2016. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
94%

Én apa vagyok, több gyerekkel, és még esküvő se volt, csak viszonylag komoly kapcsolatok.

Olyan érzés, mint amikor először ment egyedül a boltba. Para, hogy rendben legyen és legszívesebben mentem volna én is, hogy fogjam a kezét... de hát azért nevelem, hogy önálló ember legyen - a végén a párválasztásban is.

2016. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
42%
Én örültem volna neki,ha nem egy tőle 10 évvel idősebb asszonykát vett volna el.
2016. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Pontosan olyan, mint amikor a lányom is férjhez ment.:-)
2016. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha normális, akkor örül.
2017. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon orultem. Menyem egy nagyon rendes lany, nagyobb lett a csalad. Ugy jon hozzam is mint edesanyjahoz es probalja egyenloen elosztani idejet a ket oreglany kozott. Csereben, amiben csak tudok, segitek. Legyen az anyagi vagy babavigyazas. Fiam is boldog, hogy jo a kapcsolat a ket csalad kozott.
2017. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!