Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van más is aki az anyósával...

Van más is aki az anyósával kénytelen lakni, hogyan viseli?

Figyelt kérdés
A párommal albérletbe laktunk, de eladta a tulajdonos így én egyenlőre hazaköltöztem a szüleimhez ő pedig haza az anyjához. Közben kiderült, hogy kismama vagyok, novemberbe szülök. A párom kitalálta, hogy pár hónapig lakjunk az anyjánál és akkor összetud gyűjteni annyi pénzt, hogy tudjunk venni egy kisebb házat. Ebbe én bele is egyeztem, de már most össze vissza okoskodik az anyja ezt se így kell azt se úgy kell, ne ilyet vegyek, ne olyat vegyek, ő három gyereket felnevelt csak tudja stb. 1-2 hét múlva költöznék oda, de már most ott tartok, hogy inkább itthon maradok, csak arra meg rá menne a kapcsolatunk, az úgy nem család ha külön élünk.

2016. szept. 14. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Oda költözni az anyoshoz,én biztos nemköltöznék,abba igazad van hogy az nem család ha külön éltek ,de ha már igy viselkedik az anyosod akkor mi lesz késöbb nem jó közösen senkivel lakni föleg nem anyossal tapasztalatból mondom.
2016. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van az előttem szólónak! A kapcsolat erre nem mehet rá, ha a párod szeret, muszáj lesz ezt megértenie! Kismamaként nemcsak a testi, de a lelki egészséged is fontos, amúgy meg ha odamennél, abból előbb-utóbb veszekedés lenne. Jobb távolról szeretni egymást, mint közelről utálni!!!
2016. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem költözik a párod hozzátok?

Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne neked anyóshoz költözni, ha már most ilyen. És most tényleg nem idegességben kéne, hogy teljenek a napjaid.

2016. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A pénzgyűjtésnek miért feltétele az, hogy anyósnál lakjatok? A te szüleidnél nem lehet? Esetleg nem érne többet a nyugodt légkör úgy, hogy elmentek albiba, és majd később lesz saját házatok? Ha pár hónap alatt annyit össze tudna szedni, hogy abból novemberre házat vegyetek, akkor nem olyan sokkal lenne több idő, ha albérlet mellett gyűjtötök. Van,a mikor a pénz nem minden, tipikusan ilyenkor, ha annyi idegesség lenne az ára, hogy lehet, hogy a kapcsolatotok is rámegy. Mert ha már most ilyen az anyós, el lehet képzelni, mi lesz, ha ott laktok mindketten, esetleg meg a babát is oda viszitek haza. Szóval el lehet dönteni, hogy melyikre menjen rá a kapcsolat: a különélésre, vagy az anyósra.
2016. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ne koltozz oda. Igen, felelőtlenség volt úgy gyereket vállalni, hogy nem adott a közös lakhatás. De szerencsére hamarosan meglesz a lakás. Addig bírjátok ki. Más megoldás nem nagyon van. Gondolom nem akarod az újszülött gyerek mellett anyós hülyeségeit hallgatni. Maradj otthon, menjen menjen a párod hozzátok akkor. De szerintem egyszerűbb kivarni a saját lakást
2016. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Pár hónapig lakjatok ott és, annyi idő alatt a párod összeszedi a pénzt egy lakásra? Kíváncsi lennék mit dolgozik.

Teljesen mindegy, hogy ott laksz-e a pénz szempontjából, viszont a terhességednek, gyereketeknek nem tesz jót egy rossz anyós. Lakjatok külön, vagy keressetek egy albérletet. Lakás ára nem jön össze hónapok alatt és gondolom nem akartok 10 évig külön lakni, főleg úgy, hogy gyerek is van.

2016. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
82%

Szerintem se költözz oda, ez még amit most művel veled csak az "elő étel" később hidd el még a szart is keverni fogja kettőtök közt. Én lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal, 25 éves vagyok, és képzeld el, hogy a párom sok sok ideig nem akarta, hogy menjek hozzájuk, tudni illik, hogy anyóssal egy helyen dolgozunk meg a párom is, és ott tök jó fej velem... De végül már furdalt a kíváncsiság, és elhatároztam, ha tetszik ha nem én megyek és segítek neki otthon dolgozni szabad időnkben(sok munka van nekik otthon) így legalább együtt leszünk. Hát eleinte minden szép és jó volt, aztán ki bújt a szög a zsákból és bizony kimutatta a foga fehérjét, hogy én nem segítek neki, hol mindig megkérdezem... aztán jöttek sorra a gondok, és kiderült az is, hogy ő igazából betegesen szereti a fiát... manipulálja ellenem, nem akarok jobban bele menni, de Isten őrizzen, hogy oda menjél ha már most ilyen.

Minden jót kívánok nektek, és kitartás!

2016. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát egy cipőben járunk. A különbség, hogy én nagyon szeretem anyósomat, mégsem szeretnék vele egy házban lakni. Sosem kérte, hogy ezt vagy azt csináljam, nem szól bele semmibe, de mégis úgy érzem, hogy ez nem egészséges. Sajnos mi is erre kényszerülünk pár évre, amíg házat tudunk venni (családi okok miatt). Még én sem lakom ott, de már előre félek.
2016. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!