Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért a nők költöznek a...

Miért a nők költöznek a párjuk családjához?

Figyelt kérdés

Az itteni kérdésekből, és a környezetemből kiindulva.


Miért a nők költöznek anyósékhoz? Vagy a telkükön építkeznek, vagy a szomszédba költöznek? Vagy a férfiak is ugyanilyen százalékban költöznek a párjuk családjához, csak nincsenek problémák/nem beszélnek róla?



2016. szept. 14. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem költöznék senkihez, és anyáékhoz sem akarnék költöztetni senkit. De ha hirtelen kirúgnának minket barátommal az albérletből, inkább hozzánk mennénk átmenetileg, nálunk sokkal több hely van. Szóval szerintem ez helyfüggő.
2016. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Mi első perctől külön éltünk, nálunk anyósomék szerették volna, ha egy jó nagy családi házba összeköltözünk. Ők a földszinten, mi az emeleten. (Természetesen a lakásunkat eladva.) Nem mentünk bele.
2016. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintem általában ez az eset. A nők hamarabb önállósodni szeretnének, a férfiaknak kényelmes a hotel mama."


Mert az anyóshoz költözni, az aztán marha nagy önállósodás :D

2016. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert jobban szeretik a nők a párjukat és képesek odamenni, a mamahotelos párjukért. Hát, én is erősítem a tábort. Most meg kerülgetek egy szemét sógornőt, hallgatok néha szentbeszédet a idősebb korosztálytól (a nagymama)... Én albérletbe akartam menni, de gyenge voltam és hagytam magam. Igaz, pénzügyileg jobban járunk, nekem viszont ez nem volt szempont. Én szeretetből jöttem ide. De nagyon menni akarok... Őt pedig húzzák vissza, hogy itt jobb anyagilag (nem ezért tartanak itt minket szerintem, hanem hogy a párom itthon legyen). Nekem ennyit nem ér a pénz, hogy a kedves testvére nincs rá szó, szar ember. Az anyját se nézi semmibe, senkit... A családja pedig a seggét kinyalja, annak ellenére amilyen. Én ezt nem birom elviselni.

Igen, innen csak én mehetek, tudom. Igyekszek a pillanatért tenni.


Ritkábban szerintem, de van olyan férfi, aki elköltözik a nőhöz.

2016. nov. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!