Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kitolás lenne, ha túl magasra...

Kitolás lenne, ha túl magasra költöznék?

Figyelt kérdés

Találtam egy remek lakást, a hetediken van. Tesómnak tériszonya van, nem tud feljönni odáig a lépcsőn, a lakásban sem érzi jól magát ablak mellett olyan magasan. Lifttel sem tudna feljönni, mert klausztrofóbiája is van.

Nagyon kitolnék vele, ha odaköltöznék? Sosem tudna meglátogatni. Nekem tetszik a lakás, tudnék ott élni.


2015. júl. 14. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Kinek a jövője fontosabb? A testvéredé vagy a tiéd? Lent is tudtok találkozni
2015. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most magadnak veszel lakást vagy tesódnak? Na ugye...
2015. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is szorongok a liftekbe mióta egyszer megálltam 2 emelet között és kinyílt az ajtó, és igen klausztrofóbiának nem kedvezett az eset, de továbbra is meg tudom erőltetni magam ha valakihez fel kell mennem lifttel, olvasom abba a 2 percbe a faliújságot, nem nagy ügy, akarat kérdése.

Ha meg tériszonya van nem hajolgasson ki az ablakon és kész, nappalidba nem fogja érezni hogy milyen magasan van.

Hülyeség hogy nem TUDNA meglátogatni, maximum nem akarna, de akkor beültök kávézni valahova, ez se világprobléma :)

2015. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tériszonyom van, de haverom a hetediken lakik, és lépcsőn is fel tudok menni hozzá (zárt lépcsőház van ott is, gondolom). Ezenkívül két alkalommal is a hatodik emeleten dolgoztam, de a végére már az erkélyre is kimerészkedtem. Lehet azért szokni az ilyesmit. Elsőre nagyon rossz, illetve minden új helyzet nagyon rossz. Megszokod egy bizonyos épület bizonyos pontján a hatodik emeletet, de egy másik pontról vagy egy másik épületben már közel sem ugyanaz.
2015. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha tetszik neked akkor vedd meg! A tesod meg keressen mas kifogast a feltekenysegehez! Szerintem csak irigyli es igy probal "lebeszelni" rola.

Amugy en is felek a magasban megis vegigtudok menni a harmdik emelet gangjan. A liftben is felek, mert egyszer a hatemeletes epulet liftje felakart velem menni a hetedikre!

2015. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem lenne szempont. Lehet vele máshol is találkozni, max annyiból lenne neked rossz, ha gyerekeid lesznek, nem tudod megkérni, hogy vigyázzon rájuk vagy segítsen valamiben, legalábbis nálunk gyakran vigyáztak a gyerekeimre a tesóim, ha nekem dolgozni kellett.
2015. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nála elég súlyos, zárt lépcsőházban is max a harmadikig tud felmenni. Liftben pedig bepánikol.


Köszönöm a válaszokat, ezt a lakást fogom választani, magamnak lesz, majd találkozunk máshol.

2015. júl. 14. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

#5:


" Szerintem csak irigyli es igy probal "lebeszelni" rola. "


Nyilván nem 1 hete van tériszonya. Amivel egyébként semmire nem megy, mert max. alacsonyabban vesz lakást a kérdező.


Az irigy és féltékeny inkább te vagy, hogy ez jut eszedbe a kérdésről.

2015. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez csak itteni hülyeség, hogy akinek nem tetszik valami, az rögtön irigy. nekem is volt tériszonyom meg klausztrofóbiám is, mindkettő kezelhető.
2015. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!