Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom anyukája kikötötte,...

A barátom anyukája kikötötte, hogy többet nem aludhatok ott, mert nem akar nekünk "esélyt" adni arra, hogy babát csináljunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyósjelöltem aranyos hölgy, én nagyon kedvelem meg minden, és tényleg kötetlenül tudok vele beszélgetni, és multkor feljött a gyerek téma, és mondtam hogy az én anyukám mindenképp majd(!) szeretne unokákat, és ő mondta hogy nem akarna még.. és mondtam hogy sokan azzal varriálnak, barátnőm is gondolkodott rajta, hogy azért nem ment anno gimnáziumba, mert hamarabb szeretne szülni és akkor pl egy 20 évesen legyen egy szakérettségi a kezében. A kedves anyuka ezen rögtön kiakadt hogy nekem is ez a szemléletem. Én mondtam neki, hogy nem ezért nem mentem én is gimibe.. azt hittem fel is fogta.. de nem. A barátom fejéhez vágta hogy soha többet nem aludhatunk együtt mert én biztos kihaszbnálom a helyzetet hogy gyereket csináljunk és ne kelljen tanulnom..Szerintetek? Normális az ilyen reakció? Megmondtam a barátomnak, hogy oké, akkor ne aludjunk együtt.. de ez sem megoldás szerintem. A barátom is elmondta neki 100x hogy nem akarok én szülni, meg tanulni akarok fősulin is meg ilyenek..mit tanácsoltok, mit tegyek? 18L

2016. okt. 1. 09:17
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
igazából én semmiképp nem akarok gyereket még.. és védekezünk is, szóval.. és nem arról van szó, hogy ott lógunk állandóan.. már több mint 3 hónapja alszunk, vagyis meg van engedve.. ez max kéthetente 1x fordul elő..és most jött ez a dolog.. ezért nem értem, ha most jöttünk volna össze, de már huzamosabb ideje együtt vagyunk..és nem élősködünk egymáson.. mármint én anyukám örül ha a barátom nálunk van, mert minél jobban meg akarja ismerni.. mindketten dolgozunk, összeköltöznünk nem nagyon akarunk, csak ha úgy van akkor együtt aludnánk néha..
2016. okt. 1. 10:53
 12/33 anonim ***** válasza:
35%
Aludjon a srác nálatok, pont. De vagy anyóst tartsátok távol magatoktól, vagy ne ezt a palit vedd férjül, mert rátok fog telepedni. Mi az, hogy ő nem akar unokát? Nem az ő dolga, hanem kettőtöké.
2016. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
27%

Normális, érett gondolkodású felnőtt emberek szeretnének együtt élni, hisz ez a kéthetente 1x nem valami egészséges.De ti tudjátok.Ha munkátok is van, tudnátok bérelni valamit.

El nem tudom képzelni, hogy úgy szexeljek, a szülők a másik szobában alszanak.De gyerekek vagytok még, 10 év múlva máshogy fogjátok gondolni.(az már más kérdés, hogy rég nem lesztek együtt, a gyerekszerelmek elmúlnak)

2016. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
66%

Aludjon a srác nálatok. Probléma megoldva.

Ha becsuszik a baba naz anyukád is boldogan babázhat. Gyes után mehetsz a Tecsoba árufeltoltőnek. A srác majd fizeti a gyerektartást és egész életedben utálni fogjátok egymást, mert bár összeköt a gyerek, mindig okoz valami nézeteltérést.

2016. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
De mi nem a szex miatt alszunk együtt...
2016. okt. 1. 11:19
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

"Mi az, hogy ő nem akar unokát? Nem az ő dolga, hanem kettőtöké."


Nem az unoka önmagában a problémája, hanem az, hogy még korai lenne. És ebben maximálisan igaza van.

Lehet felnőttet játszani, önálló egzisztencia birtokában. Ahhoz viszont mégiscsak van köze a szülőnek, hogy a továbbtanulni akaró gyerekének, akinek mindent meg is ad ehhez, megnehezíti vagy elcseszi-e az életét a 20 évesen, a nagy semmire szülni akaró barátnő. (Igen, tudom, a kérdező nem ilyen, általánosságban írtam.)

2016. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
De nincs babaveszély..
2016. okt. 1. 11:23
 18/33 A kérdező kommentje:
Tablettát szedek
2016. okt. 1. 11:24
 19/33 anonim ***** válasza:
20%

Akkor mi az, hogy nem a szex miatt alszotok együtt?Na látod, gyerekek vagytok még, ha felnőttek lennétek, tudnátok, hogy a rendszeres és jó nemi élet hozzátartozik egy egészséges, felnőtt kapcsolathoz.

Mi szinte mindennap együtt vagyunk, pedig bő tízessel idősebb vagyok, mint te.Igaz, mi együtt is élünk, 1 hónap után összeköltöztünk, minek húzzuk egymás idejét.

2016. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Szexelunk, de nem erről szól a kapcsolat. És nem az miatt aludnek ott, hanem pl ha nem megy buszom és ne kelljen az én szüleimet ilyenkor ugrasztani
2016. okt. 1. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!