Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom anyukája kikötötte,...

A barátom anyukája kikötötte, hogy többet nem aludhatok ott, mert nem akar nekünk "esélyt" adni arra, hogy babát csináljunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyósjelöltem aranyos hölgy, én nagyon kedvelem meg minden, és tényleg kötetlenül tudok vele beszélgetni, és multkor feljött a gyerek téma, és mondtam hogy az én anyukám mindenképp majd(!) szeretne unokákat, és ő mondta hogy nem akarna még.. és mondtam hogy sokan azzal varriálnak, barátnőm is gondolkodott rajta, hogy azért nem ment anno gimnáziumba, mert hamarabb szeretne szülni és akkor pl egy 20 évesen legyen egy szakérettségi a kezében. A kedves anyuka ezen rögtön kiakadt hogy nekem is ez a szemléletem. Én mondtam neki, hogy nem ezért nem mentem én is gimibe.. azt hittem fel is fogta.. de nem. A barátom fejéhez vágta hogy soha többet nem aludhatunk együtt mert én biztos kihaszbnálom a helyzetet hogy gyereket csináljunk és ne kelljen tanulnom..Szerintetek? Normális az ilyen reakció? Megmondtam a barátomnak, hogy oké, akkor ne aludjunk együtt.. de ez sem megoldás szerintem. A barátom is elmondta neki 100x hogy nem akarok én szülni, meg tanulni akarok fősulin is meg ilyenek..mit tanácsoltok, mit tegyek? 18L

2016. okt. 1. 09:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
42%
Mondd meg neki, hogy ha máshol csináljátok, akkor kapkodni kell és nem lesz idő felhúzni a kotont :D
2016. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
17%
Hagyjátok már azt a gyerek témát. Nem akarnak. Azért szed tablettát. Ezután is fognak szexelni. Ezt a sorvadt agyú anyja is tudja. Csak valahogy úgy érzi, hogy van egy kis tér a gonoszkodásra, hát pufff.... így készül az anyós. Belőlük meg az a sok anyós vicc.
2016. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 omba ***** válasza:
18%
:D
2016. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!