Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha "anyós" nem...

Mit tegyek, ha "anyós" nem engedi elköltözni az egyetlen fiát?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy lakást, pár hét és beköltözhetünk a barátommal.

Az anyukája már most érzelmileg zsarolja, hogy mi lesz vele egyedül(férje meghalt), senki se nyitja rá az ajtót stb.

A lakás egyébként 4 lépcsőháznyira van tőle, tehát 5 perc alatt át tud jönni ha valami baj van.

Próbálkozik, hogy ez túl korai, meg amúgy is hogyan fogjuk ellátni magunkat. (És persze azt is megkaptuk, hogy a lakás 100%-ban az enyém, és ott az ő fiának egy szava sem lesz, és csak papucsnak jön oda).

Mindketten jól keresünk, a lakás alacsony rezsijű.

Én éltem már külön a szüleimtől korábban, képes vagyok elvezetni egy háztartást.

Sem a főzés, sem a takarítás nem okoz problémát.


"Anyós" tudja, hogy vesztésre áll, mert a fia költözni akar. Nem csodálom, úgy érzi néha, hogy az anyja megfojtja.

Egyébként jóban vagyunk, szeretjük egymást. De a költözés miatt most nagyon hisztizik.


2016. okt. 1. 16:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne tegyél.Ez az élet rendje.A mama majd megszokja.
2016. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ebben a helyzetben neked semmi teendőd nincs. Vagy megy a pasi, vagy nem. Neki kell dönteni.
2016. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem áskálódni akarnék, vagy ilyesmi.

Sok vitát, hisztit megúsznánk ha támogatná a költözést.

2016. okt. 1. 16:54
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Majd bele nyugszik, hagyd.
2016. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Ha a barátod menni akar, akkor az anyukája a szempilláján is pöröghet akár, menni fog. Rá csak nem zárja az ajtót.

Egy anya, aki nehezen engedi el a gyerekét, erről van szó. Előbb-utóbb bele fog törődni, hogy a fióka kirepült a fészekből, mert nem lesz más választása.

2016. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Meg fogja szokni. Sűrűn járjon haza a párod, majd idővel fokozatosan csökkentse egy normál szintre és így akkor nem lesz olyan hirtelen nagy a változás
2016. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem várhassa el,hogy örökké vele éljen.Persze érthető,hogy fél,hogy egyedül marad,de csak 1 pár percre lesz tőle,szóval akármikor meglátogassa.
2016. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy nem talál ki semmit, hogy maradásra bírja a fiát.

Bár az épp elég hogy le akarja beszélni.

2016. okt. 1. 17:57
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Hany evesek vagytok?
2016. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
22 és 25
2016. okt. 1. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!