Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, hogy az anyósom...

Mit tegyek, hogy az anyósom ne befolyásolja a férjemet?

Figyelt kérdés
Mindenféle anyagi kérdésben úgy dönt a férjem, hogy az édesanyja "jóváhagyását" kéri, ha ő igent mond, jó szívvel vásárol meg dolgokat. Pl. kinézett egy tévét, ami kicsit drága, és hiába mondtam,hogy szerintem nyugodtan belefér, addig dilemmázott, mígnem felhívta az édesanyját, és az ő bíztató szavaira rögtön, boldogan megvette. Másik példa, hogy megleptem egy kirándulással, kifizettem a szállást étkezéssel, neki csak a benzinpénzt kellett volna állnia, hát itt ugyanez volt, addig nem örült neki, míg anyukája nem bólintott rá,hogy menjünk. Mielőtt összeházasodtunk, még egy cipő megvásárlása előtt is felhívta, mondjuk kis haladás, hogy ilyet már nem csinál.Nagyon rosszul esik,hogy az én véleményem soha nem ér annyit, mint az anyjáé, mikor ezt mondom neki, mindig azzal jön, hogy féltékeny vagyok. Mi lenne a jó megoldás, hogy ne függjön minden az ő döntésétől?
2016. okt. 2. 17:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Nem jó a kategória, ugyanis ez nem anyós probléma, hanem a férjedé.
2016. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Erre nincs megoldas vagy lenyeled a bekat vagy sziat intesz neki
2016. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem fog változni soha, mivel csak téged zavar. A férjed nem akar változtatni rajta mert neki jó így. Viszont csak ő tudna.

Megszoksz vagy megszöksz mostmár csak ezekből választhatsz.

2016. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
43%
Nézd, a leírás alapján külön kasszán vagytok, tehát annak a veleményét kéri ki, akiét csak akarja...
2016. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Rossz férjet választottál.

Nem mentek el kirándulni, mert anyuci azt mondta a kisfiának, hogy ne menjetek??? Ez nagyon nem normális.

2016. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Eddig ez azért nem okozott nagyobb problémát,mert tényleg külön kasszán voltunk mindig, nagyjából most is, viszont már közös a háztartás, van gyerek is, minden nagyobb dolgot amit veszünk közösen kéne megbeszélni és intézni, most kezdtem el látni ezeket a dolgokat, eddig sajnos nem tulajdonítottam ennek különösebb jelentőséget.
2016. okt. 2. 17:43
 7/43 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nem értem, hogy egy házaspár, ahol már gyerek is van, hogy lehet külön kasszán :S
2016. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem az anya befolyásolja a férjet, hanem az urad egy pipogya alak, aki nem mer anyuka nélkül dönteni. Talán egy férfit kellett volna választanod, nem egy ilyen nyámnyila alakot.

42/F

2016. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
13%
Azt a többiek hol olvasták, hogy külön kasszán vannak, meg gyerek is van?
2016. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekünk van es kulon kasszán vagyunk. Es?

Tényleg a ferjed a bibi, nem anyós.

2016. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!