Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyven éves vagyok,28 évesen...

Negyven éves vagyok,28 évesen mentem férjhez úgy, hogy soha nem szerettem a férjemet. Van valakin hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszer sem voltam életemben szerelmes, mert sokat csalódtam.nem volt kapcsolatom a Férjem előtt soha.Mikor férjhez mentem, azt hittem megszeretem a párom..emberként szeretem is, de most negyven évesen iszonyatosan hiányzik az, hogy szeressek valakit, aki viszont szeret.Kezdek ebbe bele betegedni, hogy miért maradt ki ez a gyönyörű érzés az én életemből
2016. jún. 21. 20:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk azért, mert olyan idióta vagy, hogy 12 éve élsz hazugsagban. Meg is érdemled
2016. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hogy miért mentem hozzá?! Mert azt hittem biztos megszeretem.Annyi pofára esés, boldogságban reménykedés után azt hittem majd minden jó lesz.Annyira hiányzik mostmar, hogy szerethessek én is.Elhagyni nem fogom, mert a gyerekek is itt vannak és a Férjem sem érdemelné meg...De hogy a fenébe kezeljem a saját érzéseimet?? Nekem miért nem adatott meg, hogy kölcsönösen szeretve legyek?! :(
2016. jún. 21. 20:26
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Te választottad ezt a helyzetet. Értelmesebb lenne elvalni és esélyt adni mindkettőtöknek. A gyerekeidet is erre tanitod, hogy hazgpugsagban éljenek?
2016. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Talán belőled hiányzik valami, ha sokat csalódtál. Talán a saját érzéseidet nem tudod megfelelően magyarázni és értelmezni.
2016. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Nem teljesen ugyanez, de hasonlo szituban vagyok. Annyi a kulonbseg, hogy en nagyon szerelmes voltam a kapcsolatunk elejen, szinte magamra se ismertem, vakon megbiztam benne. Aztan szep lassan kiderultek rola nem tul szep dolgok. Ez most itt hosszu lenne, de a lenyeg hogy vele maradtam. Ahogy ezek a dolgok kiderultek szep lassan el ia mult a szerelmem iranta. Tudom, hogy szeret de soha nem volt szerelmes belem es engem ez zavar. Egy idobe nagyon bantott, hogy minden komoly kapcsolatomnak azert lett vege, mert az illeto azt mondta hogy szeret, de nem szerelmes belem es nekik tobb kell. Azt hittem vele kolcsonos, de nem... Nekem is meg szokott fordulni a fejembe, hogy milyen lehet az amikor ket embert teljesen oda vam egymasert es kolcsonos a szerelem, langolas stb, mert ebbe sajnos nem volt reszem. Most ott tarzunk, hogy van egy 2 eves kislanyom es az o lanyat is en nevelem mar 8 eve. A gyerekeket imadom, de a kapcsolatunk eleg unalmas. Neha eljatszok a gondolattal mi lenne ha... de aztan eszembe jut, hogy lehet massal se lenne maskent es lehet ez a szerelem hajhaszasa nem is olyan fontos dolog, mert ki tudja az is meddig tart. Jelenleg probalom a kapcsolatunk pozitiv oldalat nezni, mert egyebkent nagyon szepen elvagyunk. Elfogadott o is ilyennek amilyen vagyok es en is probalom ot elfogadni olyannak amilyen. Van egy kozos eletunk, de megvan mindkettonknek a sajat kis magan szferaja.
2016. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
5 os vagyok, kimaradt hogy 30 eves vagyok
2016. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Engem azért bővebben is érdekelne, hogy miért mentél hozzá, ha végülis nem szeretted? Jó volt a szex vele? Biztonságot nyújtott? Ez volt az ok amiért megállapodtál?

Tudod, valahol megértelek, sőt, lehet nagyonis.

Nézd, én jelenleg 21 éves lány vagyok, Hálistennek volt szerencsém igazi szerelemben, de az elmúlt, tönkrement. Őt simán el tudtam volna képzelni férjemnek, a gyerekeim apjának :(

Ez már két éve...

Két éve kinlódok a párkapcsolatokkal, nem tudok kötődni senkihez úgy igazán, nem találom a magam ideálját (de még meg sem tudom mondani hogy lényegében mi az amit keresek). És ez baj!

Pedig én még csak 21 éves vagyok, de nagyon kezdek belebetegedni és nagyon hajlok lassan affele hogy akárki jöjjön az utamba, jó lesz, csak állapodjak meg én is, legyen nekem is családom majd hamarosan (mert szeretnék gyerekeket, és lehetőleg még 30 alatt). És akárhogy is nézzük az óra ketyeg, a biológiaival együtt... Párkapcsolatnál mindig megvan az a pár év ahol még "próbaidőszak" van, legalább egy év a lagzi tervezési ideje, ez mind mind idő...tehát ahhoz hogy nagyjából meglegyen a 30 alatti szülésem, ahhoz igen-igen találnom kéne lassan egy férfit.


Megkeresedésében sok nő ahhoz megy hozzá, vagy épp azzal van akibe belebotlik, mert érzi hogy kell valaki, de mégsem az igazi :(

Nagyon sajnálom az ilyen nőket, és csakis kitartást tudok mondani nekik, én hiszem hogy van élet 40 fölött is, társkereső oldalakon, vagy ha épp szociális vagy akkor kinn az utcán, stradon/edzőteremben stb.

2016. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sokat csalódtam, mert Sosem hittem magamban.Mindig azt éreztem engem nem lehet szeretni, féltem mindenkitől
2016. jún. 21. 20:36
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
"Egyszer sem voltam életemben szerelmes, mert sokat csalódtam" Ezt hogyan hoztad össze? Szerelmes nem voltál de csalodni azért tudtál?
2016. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
A ferjed szeret es kimutassa?Adj eselyt a hazassagodnak.Valjatok el egy probaidöre vagy utazz el valahova egyedül,esetleg szervezz kettös eggyütletet,romantikus kirandulas,mozi,seta,esetleg csak egy delutan stb.Gondold at az erzeseidet is,kerdezd meg magad,mi lenne ha ö mast talalna?ha elvalna,ott hagyna.Sokan akkor ebrednek ra,amikor ezeket a kerdeseket felteszik,vagy a dolog megtörtenik,hogy mennyirre is szerettek a parjukat.van akinek az eleteben megadodik több szerelem,vagy könnyebben lessz szerelmes,sajnos en se az az eset vagyok.Ketszer szerettem eletebeben igazan,az egyik elhagyott a masik meghalt.Most erzem szeretni szeretni tudok,de nem ugy mint regen,nem az a langolo szerelem,talan melyebben,lehet te is igy vagy ezzel?lehet el sem jön az az igazi langolo szerelem?Esetleg csak rosszabb lessz.De ha vegkepp nem birod,inkabb valjatok szet.
2016. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!