Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek a sógorm állandóan...

Bótorné M. Katalin kérdése:

Mit tegyek a sógorm állandóan fenyeget 2015 dec,24-én pedig meg akart verni, az ő indoka hogy még nincs munkahelyem, a férjemet meg ellenem hergeli?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit bővebben!!!
2016. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szólj a férjednek, a rendőrségnek. Ha a férjed nem áll melléd, hagyd el. Én legalábbis egy perc alatt otthagynék egy olyan alakot, aki hagyja, hogy bárki is bántalmazzon, fenyegessen.
2016. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
#2-vel maximálisan egyetértek.
2016. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A rendőrséget egyértelműen értesíteném, de előtte valóban a férjed leállíthatná. Egyébként mi köze hozzá hogy van e munkahelyed? Ő tart el vagy a férjed?
2016. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Húzni kell egy határt hogy meddig szólhat más a ti életetekbe. Simán feljelenteném a sógorom.
2016. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Szólj a férjednek erről hogy állítsa le, vagy ha ő nem bírja akkor rendőrséget értesítsd.


Az a kettőtök ügye a tid meg a férjedé hogy van-e munkád vagy nincs, gondolom oka van miért nincs, de én azt nem tudom miért. A sógorodnak köze nincs hozzá, mert gondolom nem ő tart el, nem az ő pénze bánja. Ha a férjed nem áll ki melletted akkor jobb ha elhagyod.

2016. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Elég kevés érdemi információt tudtunk meg a Bótor család hétköznapjairól, tehát a tájékoztatás közel sem teljes körű:

1. sógort feljelenteni

2. elmenni dolgozni

3. komolyan átgondolni ezt a házasságot Bótor úrral

2016. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Itt csak az a kérdés, hogy a férjed hogy áll ehhez az egészhez? Az ő dolga lenne, hogy helyretegye a testvérét.

Ha nem áll melletted, ennek a házasságnak sok értelme nincs.

2016. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehetséges, hogy a férjed neki panaszkodik, mert neked -valamiért- nem mer??


Amúgy mióta nem dolgozol?

2016. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Remek családba házasodtál be mit ne mondjak. A férjed ezek szerint egy tutyi-mutyi ember, aki nem képes kiállni a felesége mellett. Az én párom tuti kiverné annak a fogsorát, aki engem meg akarna verni. Nem is értem, mi köze van a sógorodnak, hogy te mit csinálsz? De ezek szerint a férjeddel sem valami felhőtlen a kapcsolat. Én már rég leléptem volna.
2016. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!